google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Banka Yanlışlıkla Çiftin Hesabına 120.000 Dolar Koydu ve Harcadı


  • Robert ve Tiffany Williams hesaplarında 120.000 $ buldular ve çoğunu harcamaya karar verdiler.
  • Görünüşe göre, BB&T banka memuru başka bir müşterinin parasını yatırırken yanlış banka detaylarını girme hatası yaptı.
  • Çift şimdi fonları suistimal etmekle suçlanıyor.

Banka hesabınıza aniden büyük miktarda para yatırırsanız ne yaparsınız? Anomaliyi derhal bildirir misiniz yoksa parayı mı harcarsınız?

Pennsylvania’dan bir çift, bir bankanın hesabına yanlışlıkla girdiği 120.000 $ 'ı kullanmaya karar verdikten sonra şu anda büyük sıkıntıda. Şimdi eylemlerinin bir sonucu olarak onlara karşı hırsızlık suçlaması yapıldı.

Robert ve Tiffany Williams, ortak hesaplarında 120.000 dolar olduğunu keşfettiler. Çoğunu hemen harcadılar.

Haberlere göre, Williams paraların yaklaşık 107.000 $ 'ını harcadıklarını itiraf etti. Bir beyanda, diğerlerinin yanı sıra bir SUV, bir otomobil römorku ve iki adet 4 tekerlekli araç satın almak için parayı kullandıklarını belirtti. Ayrıca bazı faturaları ödediler ve muhtaç arkadaşlara 15 bin dolar verdiler.

Gürcistan’daki BB&T bankasından bir memur yanlış hesap numarasına girdiğinde hata oluştu ve bu yüzden para çiftin hesabına yatırıldı. Sonunda, müşteri Williams'a kadar izlenen kayıp miktar hakkında bilgi almak için bankayla temasa geçti.

Banka, çifte defalarca çağrı yapmaya çalıştı ancak onlara ulaşamadı. Sonunda, Tiffany aldı ve onlara fonların faturalarını ödemek için çoktan harcandığını söyledi.

“Söyleyeceğim tek şey, bazı insanlardan bazı yasal hukuki tavsiyeler aldık ve sonuçta en iyi şey değildi” dedi Robert daha sonra.
Video raporunu buradan izleyin:

Facebook'taki  Logo

tarihinde

Bir CNN röportajında ​​BB&T sözcüsü Brian Davis, kamuoyuna sorunun hızla çözüldüğünü ve “müşteri hizmetlerini ve işletme prosedürlerini geliştirmek için sürekli çalıştıklarını” söyledi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir