google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Guy Çalışmayı Durduruyor Böylece Dragon Ball Koleksiyonlarını Satın almaya Odaklanabiliyor


Hayatta bir şey elde etmek için odak ve bağlılık hem de çok önemli. Hedefinize çok fazla zaman ve çaba harcamalısınız, ayrıca hedefinize gerçekten değip girmediğinizi görmek için önceliklerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Bu Japon adam için hayallerine ulaşmak işten istifa etmek anlamına geliyordu. Çünkü cidden dünyanın nihai Dragon Ball koleksiyoncusu olmak istiyor!

Dünyanın en büyük Dragon Ball hayranı Hitoshi Uchida ile tanışın.

Kendi itirafıyla Hitoshi, çocukluğundan beri Dragon Ball’un hevesli bir hayranıydı ve sık sık koleksiyon aldı. Günümüze hızlı bir şekilde ulaşan, en fazla Dragon Ball hatıra koleksiyonuna sahip olduğu için kendisine Guinness Dünya Rekoru kazandıran toplam 10.098 maddeyi bir araya getirdi.

Yani evet, büyük koleksiyonu için ne kadar para harcadığını hayal edebilirsiniz!

Hitoshi’ye göre, Dragon Ball’un baş kahramanı Son Goku, çocukken hayalet korkusundan kurtulma konusunda ilham kaynağı oldu.

“Ne zaman korktuğumda, uyumaya çalışırken Son Goku'nun sesini hayal ettim” dedi. “(Goku) korkumla başa çıkmama yardım etti.”

Dünya rekorunu kırmanın bir bedeli vardı.

“19459001]

Fanboy,“ Bu rekoru denemek için işimden ayrıldım ”dedi. Bir sonraki hedefi ise şimdi Goku'yu anime yapan Masako Nozawa ile tanışmak.

Hitoshi için, Dragon Ball her zaman izleyicisine zorlukların önünde güçlü kalmasını öğretmekle ilgili olmuştur.

O paylaştı:

“Goku’nun muhalifleri ilk başta her zaman daha güçlü ama Goku bunun ötesine geçiyor. Bir engelle karşılaştığında, üstünden geçersin. ”

Guinness Dünya Rekorları özelliğini buradan izleyin:

Beğen  Facebook'taki Logosu

Dragon Ball, yazar ve sanatçı Akira Toriyama tarafından 1984'te Weekly Shonen Jump'da manga serisi olarak yaratıldı. Hikaye o zamandan beri animasyon dizileri, filmler, video oyunları ve birçok farklı ürün de dahil olmak üzere farklı medyalara uyarlandı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir