google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Bekar Erkekler, Dikkat Edin: Avustralya Şu Anda “Erkek Kuraklığı” Var


Bekar erkekler, işte sizin için bir ipucu: Şansınızı diyarında aşkı arayanlar denemek isteyebilirsiniz. Under Under!

Avustralya İstatistik Bürosu'na göre, ülke şu anda bazı bölgelerde erkeklerden daha fazla sayıda kadın olduğu için erkek sıkıntısı yaşamaktadır.

İşte bu, Avustralya'ya uçuyorum!

Demografi alanında uzman olan Bernard Salt’a göre, bu eğilimin bir nedeni iş olanakları olan bu eğilimin birkaç nedeni olduğunu söyledi.

Daily Mail özelliğinde Salt, “Farklı meslekler erkeklerin farklı alanlarda kümelenme eğilimindedir” dedi. Sonuç olarak, tarım ve madenciliğin ana sanayi olduğu topluluklarda daha fazla erkek işçi bulunabilir. Askeri üslerin olduğu yerler için de aynı şey söylenebilir.

Aynı şey, eğitim ve öğretimlerinin çoğu zaman en faydalı olduğu şehirlerden daha fazla okul ve hastanenin bulunduğu şehirlerde “toplanma eğiliminde” oldukları için de söylenebilir.

Durumda, Auburn, Sidney, her 100 kadın için 141 erkek oranına sahip. Öte yandan, Woollahra'da her 100 kadın için sadece 82 erkek, Castle Hill'de her 100 kadın için 85 erkek var.

Bu arada, Melbourne’daki Carlton ve South Yarra’da her 100 kadın için 88 erkek var. Albany, Perth ve Launceston, Tazmanya'da her 100 kadın için 87 erkek var.

Bu nedenlerden dolayı Salt, erkekleri bulmak istiyorlarsa, bu bölgelerdeki kadınları bir yerde kalmamaya teşvik ediyor.

“Eğer şehir içinde yaşıyorsanız, belki bir tatil için bir çiftçi topluluğuna giderseniz – bir çiftçi bir eşin iyi durumda olmasını istiyor,” dedi demografi uzmanı.

Daha önce de belirtildiği gibi, bir başka fikir, ordu ve deniz üslerinin, sırasıyla, sırasıyla 306 erkeğin 100 kadına, 124 erkeğin 100 kadına olduğu Howard Springs ve Larrakeyah'ta olduğu gibi gitmektir.

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Beğen  Facebook'taki logosu

Öyleyse evet, şehir içi şehre giderlerse erkeklerin aşkı bulma şansı daha yüksektir. Öte yandan, kadınlar banliyöleri denemeliler.

Size iyi şanslar!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir