google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Nedime Giymek İstediklerinden Sonra Düğün'de T-Rex Kostümünde Nedime Gösteriliyor


  • Christina Meador bir düğünde şişme bir dinozor kostümü salladıktan sonra sosyal medyada viral oldu. ]
  • Görünüşe göre gelin olan büyük kız kardeşi Deanna Adams tarafından büyük gün için her şeyi giyebileceği söylendi.

Diyelim ki bir düğüne davet edildiğinizi ve ne tür bir kıyafet giyebileceğinizi söyleyebileceğinizi söyleyin. Bu vesileyle gerçekte ne giyersin?

Bu kadın için, aklında sadece bir fikir çıktı: bir dinozor olarak gitmek istedi. Ve daha sonra sosyal medyada bu nedenle sosyal ün kazandı.

Bir yıl önce, Christina Meador, ablası Deanna Adams’tan Nebraska’daki düğünü için onur hizmetçisi olmasını isteyen bir kısa mesaj aldı.

]

Christina, elbette, bir sorun olmasına rağmen, davetiyeye evet dedi – “resmi elbiseler giymekten” tam olarak hoşlanmıyor. Endişesini Deanna'ya dile getirirken, ablası, tercih ettiği kıyafeti giyebileceğine dair güvence verdi.

Ve işte bu, delice düşüncenin başladığı yer.

Şık bir elbise almak yerine, Christina alışılmadık bir şey alacağını düşündü: şişme bir Tyrannosaurus Rex kostümü.

“Eğer 50 dolardan fazla harcıyorsam, bunun bir dinozor kostümü olmasını istiyorum,” nedimeyi paylaştı, “çünkü harikalar ve her zaman bir tane istedim.”

Christina, Deanna'ya olay için bir T-Rex takım elbise giydirdiği ve düşüncenin onu kıracağını umduğunu söyledi. Sürprizine rağmen, bu konuda harikaydı.

Dino kostümü satın alırken, Christina da tam da giyeceği bir elbise aldı. Ancak, büyük günden önce biraz kilo verdi ve bu yüzden elbise onun için çok büyüktü. Bu yüzden orijinal planına devam etmeye karar verdi!

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, fotoğraflar daha sonra çevrimiçi olarak viral hale geldi ve bir çok insan nedime nedensizliği nedeniyle yaşadı. Buna rağmen, Christina'nın yaptığı şeyin uygunsuz olduğunu söyleyen birkaç yorumcu vardı çünkü spotları gelinden çaldı.

Peki, Deanna, kız kardeşini “harika” olarak nitelendirerek ve hiçbir şey giyebileceğini söylediğinde gerçekten şaka yapmadığını ekleyerek tamamen aynı fikirde değildir.

Gelin, her şeyin toplumun düğünler için pratik beklentilerinde “dev bir orta parmak” olduğunu bile belirtti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir