google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Komik Köpek, Protez Çaldıktan Sonra İnterneti Gülüyor


Her zaman köpekleri bizim yaptığımızdan daha fazla sevemeyeceğimizi düşündük. Ve en nihayetinde, buradayız! Bir pooch geçenlerde sosyal medyada herkese ne kadar komik olduğunu gösterdikten sonra viral ün kazandı. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu sevimli hayvan yaşlı bir kadının takma dişlerini çaldı – ve sonra kendi olduğu gibi salladı.

Bu komik hikaye, büyükannesini Brezilya'daki Minas Gerais'teki evinde ziyaret etmek için zaman harcayan 27 yaşında bir psikoloji öğrencisi olan Anna Carolina Lima tarafından paylaşıldı. Ziyareti sırasında, Anna köpeğini Luna aldı ve yavru hemen evde hissetti.

Anna, daha sonra alış veriş yapmak için dışarı çıkarken evcil hayvanını bıraktı ve garip bir şey oldu: büyükannenin takma dişleri gizemli bir şekilde kayboldu.

Büyükanneme göre, takma dişleri her zaman olduğu gibi yastığının altına koyduğunu hatırladı. O ve Anna’nın annesi her yerde arama yaparak saatler harcadılar ama hala kaybedilen dişleri bulamadılar.

Sonunda, Luna'ya takma dişi ısırdığını ve neden olduğu tüm sıkıntı için onlara görünüşte sırıttığını gördüler.

Yeterince yetmediyse, Luna, kadınların daha sonra yok olup dişlerini sakladıklarında takma dişlerini almalarına izin vermedi.

“Çok akıllı, işleri toplar ve gizler” dedi Anna.

Birkaç saat sonra, mutlu köpek oyun oynarken görüldü, ancak onlarla takma dişlere sahip değildi. Sonunda, koltukta dişleriyle oynarken onu gördüler. Yavru hala onları ısırıyor ve gitmelerine izin vermiyor.

Neyse ki, Anna, Luna'yı başarılı bir şekilde rahatsız etti ve hayvan uzun süre oynamasına rağmen şaşırtıcı bir şekilde hasarsız kalan protezleri kaldırabildi.

Yani evet, her şey mutlu bir notla sona erdi. Anna, “Hepimiz çok güldük” dedi. “Hepimiz hayvanları severiz.”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir