google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Dolandırıcılar Polis Memurunu Dolandırmaya Çalıştıktan Sonra Trol Edildi


  • Kuzey Carolina’dan Kaptan Ann Stephens, “John Black.”
  • ]

  • Stephens’in kara para aklama ve uyuşturucu kaçakçılığından suçlu olduğunu ve işbirliği yapmadığı sürece 45 dakika içinde tutuklanacağını söylediler.

Dolandırıcılar orada karşılaşabileceğiniz en kötü insanlar arasında. Parayı avlarlar, böylece kolay para kazanabilirler. Ve aldatma yöntemlerinde gerçekten yaratıcı olabilirler.

Bu sahtekarların insanları kandırma girişimlerinde berbat bir şekilde başarısız olduklarını gördüğümüzde her zaman tatmin edici olmasının nedeni budur. Buna göre, polis gibi davranan bir telefon dolandırıcı, gerçek bir polis memuru aramaktan hata yaptı.

Kolayca herkesin hayal edebileceği gibi, dolandırıcılık için işler kesinlikle iyi bitmedi.

Kaptan. Ann Stephens yardım edemedi, ama dolandırıcıların saçma iddialarına gülmek

Her şey filmde çekildi ve konuşma hoparlördeydi. Hızlı bir şekilde çevrimiçi olarak yayılan video aslen Apex Emniyet Müdürlüğü'nün resmi Facebook sayfasında yayınlandı.

Bahsi geçen klipte, Kaptan Ann Stephens’in kendisini iki suçla suçlayan dolandırıcılarla konuştuğunu görüyoruz: uyuşturucu kaçakçılığı ve 10 milyon doların üzerinde para aklama. Dolandırıcı bir polis gibi davrandı ve adının “Memur John Black” olduğunu söyledi.

“Memur Siyah” işbirliği yapmadığı sürece 45 dakika içinde tutuklanacağını söyledi.

Kaptan. Diğer yandan Stephens, arayan kişiye tesadüfen “Memur Jason Brown” olarak adlandırılan bir süpervizöre çağrı gelene kadar zor zamanlar vermeye devam etti.

Geez. Bu sahtekarlar çok komik!

Dolandırıcı, kalın aksanıyla Stephens’e şunları söyledi:

“Bana söylemezseniz, o zaman devam edeceğiz ve Sosyal Güvenliğinize bağlı tüm banka hesaplarını askıya alacağız. Bu yüzden para kaybedersen bizi suçlama. ”

İşte bir video raporu:

Facebook'taki  Logo

gibi

Bu arada, tüm sohbeti buradan izleyebilirsiniz:

Facebook'taki  Logo

gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir