google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Babası Kızıyla Birlikte Kontrol Ettiği Polis Odasına Fırtına Yaptıktan Sonra Öfkeli Bırakıldı


  • 58 yaşındaki Jon Coupland, 13 yaşındaki bir otel odasında kontrol ettikten sonra polis tarafından sorguya çekildi kızı.
  • Haberlere göre, birisi polise “çocukla ilgili şüpheli davranışlar” hakkında bilgi verdi.
  • Doğal olarak, bekar baba yanlış suçlamalardan dolayı üzülür.

İngiltere, Lincolnshire'dan bekar bir baba, genç kızı ile bir otelde check-in yaptıktan sonra polisle başını belaya soktu. 58 yaşındaki Jon Coupland, işle ilgili bir yolculuk için Nottingham'daydı. 13 yaşındaki Jessica'yı yanına aldı, böylece okula geri dönmeden önce yerel mağazaları ve dükkanları kontrol edebildi.

Polis şokları ve sürprizleriyle ilgili olarak daha sonra Jury’s Inn’deki odalarına baskın düzenledi. Görünüşe göre, yetkililer “bir çocuğu içeren şüpheli davranış” hakkında bir rapor aldı

Doğal olarak, Coupland tüm deneyimden dolayı üzüldü.

3 aylık bir bebek olduğundan beri kızının velayetini alan Coupland, Jury’nin hanının çok iyi bir seçim gibi göründüğünü paylaştı. Vardıklarında, check-in sırasında bir kimlik ibraz etmeleri istendi. Olağandışı isteklere şaşırmasına rağmen, ehliyetini aldı ve ehliyetini aracından aldı. Sonunda check-in yaptırmalarına izin verildi.

Ona bilinmeyen, sadece bir kabusun başlangıcı olacaktı. Bir saatten kısa bir süre içinde dört polis memuru geldi ve onu sorgulamaya başladılar.

Bekar baba, garip olay yüzünden gençliğinin ağlamaya devam ettiğini söyledi.

Jessica, Coupland’ın Kajchi Jiraekkaphob adında Tayland’dan gelen kaçak bir göçmen kızı olduğu için yarı Taylandlı.

“Otelin ve polisin davranışlarından kesinlikle nefret ediyorum… Babam olduğumu biliyorlardı ama soru sormaya devam ediyorlardı” dedi. “Kızım yarı Taylandlı olmasa bunu yapmazlardı.”

Bu arada, polis teşkilatından bir sözcü olayı doğruladı ve şöyle dedi:

“Memurlar olay yerine hızlı geldiler ve çocuğun güvende ve iyi olduğunu ve suç işlenmediğini tespit ettiler. Nottinghamshire, çocuğun refahını çok ciddiye alır ve halktan endişe duyduğu tüm raporlara cevap verecektir. ”

Bu arada, Jüri’nin Inn temsilcisi olayla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir