google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Motorcu Çetesi, Kötü niyetli Evcil Hayvan Sahiplerinden Hayvanları Koruma Misyonuna Sahip Oldu


  • Kurtarma Mürekkebi, kötüye kullanılan ve ihmal edilen hayvanları kurtarmak misyonuyla kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.
  • Birçok kişi tarafından “süper kahramanlar” olarak kabul edilen motorcu çetesi, yardım isteyen vatandaşlardan her gün yaklaşık 250 çağrı alıyor.

Motorcu çetelerini duyduğumuzda, dövmelerdeki büyük adamlarla, motosikletlerini sürerken sıkı deri ve bandanalar giymeyi düşünüyoruz. Fakat onları iyi yapmayı amaçlayan, hayvanları seven adamlar olarak hayal eder misiniz?

Rescue Ink motorlu bisikletçinin yaptığı tam olarak bu. Bir Happiest.net özelliğinde, bu kar amacı gütmeyen kuruluşun hayvanları kötüye kullanmaktan kurtarmak için dışarıya çıktığını öğreniyoruz.

Hayvan zulmüne karşı motorcu çetesiyle tanışın!

Örneğin, çete yasadışı bir köpek dövüş halkasını durdurmak için eyleme geçti. Buna ek olarak, tavuk ve domuzlardan atlara ve evet'e kadar farklı türden hayvanlar da kurtardılar. Listelerinde bir boa yılanı bile var!

“Rescue Ink, yasalar dahilinde ne gerekiyorsa yapar – avukatlarımızın bize söylememizi istediği gibi – her türlü suistimal ve ihmalle mücadele etmek için.”

Bu nedenle, bazı insanlar çeteyi “süper kahramanlar” olarak görüyorlar ve ilgili vatandaşlardan yardımlarını isteyen her gün yaklaşık 250 çağrı alıyorlar.

Ve grup görevlerini yerine getirmek için “güçlü ve özverili” olmaya devam ediyor.

En Mutlu göre, grup, herkesin tam zamanlı bisiklet sürücüsü değil, farklı yaşam alanlarından insanlardan oluşuyor. Bazıları eski polisler, bazıları ise şu anda avukat ve haltercidir. Ayrıca, yaş ve cinsiyet açısından çok çeşitli bir kolektiftir.

2009 yılında National Geographic, grubun çabalarını Rescue Ink Unleashed adlı bir televizyon dizisindeki çabalarına aktardı.

Evet, millet. Bu bisikletçiler grubu sert ve korkutucu görünebilir, ancak çoğumuz gibi, aslında hayvanlar için yumuşak bir noktaya sahiptir.

Bu arada, gönüllü olmak ya da onlarla temasa geçmek isteyen herkes, resmi Rescue Ink web sitesinden detayları alabilir.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir