google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Yok Etmeden Hawaii'yi Ziyaret Etmenin En İyi Yolu


Hawaii’nin dünyadaki en popüler turistik yerlerden biri olduğu sır değil. Doğal güzelliği ve yerel kültür, insanların binlerce insanla muhteşem adalara akın etmelerinin sebeplerinden sadece ikisi. Ne yazık ki, bu ziyaretçiler aynı zamanda çevrelerindeki çevreyi tahrip etme potansiyeline de sahiptir.

Hawaii'ye bir gezi yapmayı planlıyor musunuz? Aloha Devletinin saf güzelliğinin sizi gerçekten büyüleyeceği konusunda çok az şüphe var. Ancak, aynı zamanda çevreye de önem vermeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir. Hawaii'yi ziyaret etmeden yok etmenin en iyi yolu işte.

1.. Otelinizi Akıllıca Seçin

Hepimiz Cennet’te Hawaii’nin doğal güzelliğini görebileceğiniz ve aynı zamanda mükemmel olanaklara sahip geçici bir ev istiyoruz. Öte yandan, çevreye bakmanın bir yolunu bulan bir otel bulmak isteyeceksiniz.

Waikiki'de tek kullanımlık plastikten kurtulan ilk otel olan Surfjack Hotel ve Swim Club, harika bir seçenek olabilir.

2.. Yerel İşletmelere Destek

Paranızın yerel ekonomi tarafından geri kazanıldığından emin olmak isteyeceksiniz. Çiftçi pazarlarını ziyaret edin, böylece mevcut olan en taze meyvelerde garantili olursunuz. Diğer bir seçenek ise Waikiki'deki South Shore Grill gibi aile tarafından işletilen restoranlarda yemeğin tadını çıkarmaktır.

3.. Çevre Dostu Paketleri Paketleyin

Hawaii, oksibenzon ve okstinoksat içeren güneş koruyucusunu yasaklayan bir kanunu çoktan kabul etti çünkü okyanusları kirletebiliyordu, böylece kimyasal içermeyen güneş kremi bulmanız gerekiyor. Aynı zamanda kolayca doldurabileceğiniz yeniden kullanılabilir bir su şişesine yatırım yapın.

Hawaii'ye seyahatinizin dünyayı görme şeklinizi değiştirecek inanılmaz bir deneyim olacağına dair çok az şüphe var. Bunu akılda tutarak, her zaman çevreye ve malama ‘aina'ya dikkat edin. Bu sevgi demektir ve toprağı besler.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir