google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4


  • St Louis, Missouri’den iki öğretmen sınıflarında “dövüş kulübü” düzenlemekle suçlandı.
  • 3-4 yaşları arasındaki öğrenciler, günlük bakım işçileri yönetimi altında film alışverişinde kullanılan yumruk ve vurularla yakalandı.

Öğretmenler topluluklarımızda hayati bir rol oynuyor. Öncelikle, işleri genç beyinleri biçimlendirmek ve çocuklarımızın öğrenme için yaşam boyu bir aşk geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Ebeveynlerle birlikte, iyi değerlerin öğretilmesine de yardımcı olurlar, böylece öğrenciler gelecekte sorumlu bireyler olacak şekilde büyürler. Bu yüzden, bir öğretmen yanlış bir şekilde davrandığında ve atanan görevlerinin tam tersini yaptığında insanların neden sinirleneceği tamamen anlaşılabilir bir durumdur.

St Louis'deki bir ya da iki günlük bakım öğretmeni olmayanlar, Missouri'nin Macera Öğrenim Merkezi, son zamanlarda sadece viral olan eski bir video yüzünden, hem anne-babalar hem de netizenler tarafından yoğun olarak bastırıldı. Göründüğü gibi, öğretmenler öğrencileri için bir “dövüş kulübü” düzenlemekle görevlendirildi. Çocuklar 3-4 yaşları arasındaydı.

28 yaşındaki Mickala Guliford ve 22 günlük bakım çalışanları ve "dövüş kulübü" organizatörlerinden Tena Dailey ile tanışın.

Haberlere göre, iki kişi kaygılanmakla suçlandı ve ilgili bir anne olan Nicole Merseael'in resmen bir şikayette bulunduktan sonra çocuğun refahını tehlikeye atıyor.

Görünüşe göre, Merseael'in 10 yaşındaki oğlu iPad'deki her şeyi filmde yakalamış. Çocuk sadece 4 yaşında olan küçük erkek kardeşini sınıf arkadaşlarından biri ile kavgada filme aldı.

İki öğretmen arka planda seyrederken çocuklar birbirlerini yumrukluyordu, biri bile mutlu bir şekilde yukarı ve aşağı zıplıyordu.

Bir medya röportajında ​​Merseael, olanlar hakkında çok üzgün olduğunu ve oğlunun “çok korktuğunu” ve “onu neden yüzlerine yumrukladıklarını anlamadığını” söyledi. Ayrıca olay sırasında gerçekleşti. çocuğun doğum günü.

Araştırmalar sonra o gün bakım kameraları görüntüleri yaklaşık 35 dakika öğretmenleri yönetiminde mücadele en az 6 çocuk gösteren vardı saptandı.

Her iki kadın da kovulduğundan beri, ancak Merseael ayrıca 35.000 doların üzerinde bir günlük bakım merkezine dava açtı.

Facebook'taki  Logo

gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir