google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Toddler, Sıcak Bir Arabada Kaldıktan Sonra 911'i Aradı, Kendisini Ve Diğer 6 Çocuğunu Kurtardı


  • Dört yaşındaki bir çocuk, altı yaşında bir alışveriş merkezinin otoparkında sıcak bir arabanın içine hapsoldu. diğer çocuklar
  • Çocuklara, sıcağı sıcağa rağmen araçtan çıkmamaları söylendi.
  • Neyse ki, yürümeye başlayan çocuk, arkadaşlarını kurtarmak için 911'i aramayı başardı.

Bazı çocuklar gerçekten dikkat çekici. Annesi alışverişe çıkarken sıcak bir gün boyunca bir yürümeye başlayan çocuk ve diğer altı çocuk arabada kaldı. Neyse ki, dört yaşındaki 911'i aradı ve kendini kurtardı.

İsimsiz çocuk Maryland’deki St. Charles’taki bir alışveriş merkezindeki bir otoparktaki arabada denetimsiz bırakıldı. Kadın kilitli olmasına rağmen çocuklara arabada kalmalarını söylemişti. Daha sonra 20 dakika boyunca alışverişe gitmek için çocukları bıraktı. Bununla birlikte, sıcaklık 80 derece Fahrenheit'e ve iki ila dört yaş arası çocuklar gidecek hiçbir yere sahip olmadıkları için çok sıcak bir gündü.

Yedi çocuk, bir alışveriş merkezinin otoparkındaki sıcak bir arabaya hapsoldu.

Şaşırtıcı bir şekilde, yürümeye başlayan çocuk bir telefon almayı ve 911'i aramayı başardı. Tam konumlarının farkında olmasa da, polis onları GPS yoluyla bulmayı başardı.

Polis çocukları bulduğunda, aracın içindeki aşırı sıcaktan “korkmuş” ve “terliydi”. Yedi çocuğun en küçüğü sadece iki yaşındaydı.

Kadın nihayet arabaya ulaştığında, çocukların bir motorlu taşıt içindeki hapsi nedeniyle hemen tutuklandı. Buna ek olarak, sadece bir çocuk araba koltuğuna bağlandı.

Çocukların bildirdikleri sıkıntıdan “korkuyor” ve “terliydi”.

Kimliği belli olmamasına rağmen, 37 yaşındaki kadın çocuğun iki çocuğunun annesiydi. Ayrıca arabasındaki diğer beş çocuğa bakıcılık yapıyordu.

Kadın, alışverişe giderken yedi çocuğunu neden arabada bıraktığını açıklayamadı. Bununla birlikte, olay yerinde tutuklandı.

Bir çocuğu özellikle sıcak bir günde bir araca bırakmak, ölümcül olabilir. Ebeveynlere ve velilere, çocuklarının güvenliği için bunu yapmaktan kaçınmaları tavsiye edilir.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir