google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Bu “Sadakatsiz” Kocanın Sadece Bir Kadın Olmak İstediğini Anlatan – Şimdi Hala Aynı Cinsiyet Çifte Beraberler!


Kelly ve Warren Allen 11 yıldır evli. Birlikte, 8 ve 10 yaşları arasında Molly ve George adlı iki çocukları var.

Bir güne kadar her zaman mutlu bir aile olmuşlardı, Kelly minibüsünde bir ruj keşfetti. Buna ek olarak, Warren çok gizli hale geldi ve telefonunu görmesine izin vermedi.

Doğal olarak, kocasının gizli bir ilişkisi olabileceğinden şüphelenmeye başladı. Sürprizine karşın, aslında durum bu değildi.

Görünüşe göre, Warren bir kadın olarak tanımlıyor ve gençlikten beri onu kendine saklıyor.

Sonunda karısı onunla karşılaştığında itiraf etmeye karar verdi. Ayrıca, bir cinsiyet atama ameliyatı almayı planladığını ve çevrimiçi olarak araştırdığını itiraf etti. Ve adını Zoey olarak değiştirmek istiyor.

Warren’ın aldatmadığını rahatlatan Kelly, onu çok sevdiğini ve kaybetmek istemediğini söyledi. Böylece, bu sefer aynı cinsiyetten bir çift olarak ilişkide kalmaya karar verdiler. Ve şimdi düğümü tekrar bağlamayı, ikisi de gelinlik giymeyi planlıyorlar.

İlk başta itiraftan şok olsa da, Kelly, özellikle sırrı Warren’ı mutsuz hissettirdiği için “bencil” olduğu için kötü hissettiğini söyledi.

Kelly paylaştı:

“Kocamın şimdi karım olması şok edici geldiğini biliyorum ama mutluyuz. Bir ilişkisi olduğunu söyleseydi çok daha kötü olurdu. Bu ailemizi mahvedebilirdi. Ancak bu şekilde hala mutlu bir şekilde birlikteyiz. ”

Bu arada, Zoey, Kelly’e söylemeye karar verdiğinde ve onu ve çocuklarını kaybedeceğinden korktuğunda “her şeyi riske attığını” söyledi.

“Şanslıyım çünkü ilişkimiz her zamankinden daha güçlü,” dedi Zoey.

Başlangıçta yutulması zor bir hap olmasına rağmen, Kelly, “cinsiyeti değil, ne kadar sevdiğini” farkettiğini vurguladı ve bu nedenle ilişkide kaldı.

Çocuklara gelince, çifte göre destekçilerden daha az destek almadılar. Kızları Molly, gülümsedi ve “onu mutlu eden buysa” dedi.

Zoey’nin yeniden atama ameliyatı bittikten sonra 3 ila 4 yıl sürmesi gerekebilecek olan evlenmeyi umuyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir