google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Thrones Kit Harington ve Richard Madden, Marvel’in “Eternals” ’in


  • Kit Harington’ın Marvel Sinematik Evren’e katıldığı doğrulandı.
  • "Thrones Game" yıldızı, yaklaşan Marvel filmi olan The Eternals’ta Dane Whitman / Black Knight olarak rol aldı.
  • Bu Harington’un, MCU hareketinde de rol alan ‘GOT’un eş yıldızı Richard Madden’e kavuşacağı anlamına geliyor.

Her Taht Oyunları hayranının gösterinin ilk sezonundan beri beklediği bir buluşma. Jon Snow, büyük ekranda Robb Stark ile tekrar birleşmek üzere. Kit Harington, Marvel Sinematik Evren filminde The Eternals filminde rol aldı;

Kit Harington’ın dökümünün ilanı, D23 Expo 2019’da Anaheim, California’da yapıldı. Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Thrones Game of yıldızının, daha önce eski başrol oyuncusu Richard Madden, Angelina Jolie ve Salma Hayek'i içeren bir oyuncu kadrosuna sahip olan bir sonraki filmde Dane Whitman'ı oynayacağını doğruladı. ]

D23'te "The Eternals" şarkısı

Kit Harington’un, projenin açıklanmadığı halde bir Marvel filminde görünmek üzere müzakerelerde bulunduğunu gösteren önceki raporlar vardı. Neyse ki, döküm D23'te doğrulandı.

Çizgi romanlarda, Ebediler, Gökseliler tarafından Dünya'nın savunucusu olmak için yaratılmış güçlü bir insansı ırkıdır. Richard Madden, Kit Harington, insan kahramanı Dane Whitman a.k.a Kara Şövalye olarak rol alırken, Ikaris adlı Ebedi'yi oynayacak.

Harington ve Madden, “Thrones Oyunu” nun ilk bölümünde

Kit Harington ve Richard Madden ilk Game of Thrones 'nın ilk sezonunda birlikte çalıştı. Karakterleri Jon Snow ve Robb Stark yalnızca birinci ve ikinci bölümlerde birlikte görüldü. Jon’un Gece Saatine gitmeden önce, Robb birbirlerini bir daha göreceklerinde Jon'un “tamamen siyah olacağını” yorumladı. İlginç bir şekilde, The Eternals 'da gerçekleşecek olan tam olarak bu.

Ebediler ayrıca Kumail Nanjiani'yi Kingo, Lauren Ridloff, Makkari, Don Lee, Gilgamesh, Lia McHugh, Sprite, Brian Tyree Henry, Sersi, Gemma Chan ve Barry Keoghan olarak nitelendirdi. Filmin 6 Kasım 2020'de gösterime girmesi planlanıyor.

Aşağıdaki tüm açıklamaya bakın:

Facebook'taki  Logo gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir