google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Köpeğinizle Seyahat Ederken İhtiyacınız Olan 3 Tavsiye


Hepimiz elimizden geldiğince seyahat etmek istiyoruz ama hepimiz sevgili evcil hayvanlarımıza ne olacağı konusunda endişeliyiz. Öyleyse neden köpeğinizi yolculuğunuz için yanınızda getirmiyorsunuz? Yavru köpeğinizle seyahat etmek, hem sizin hem de tüylü dostunuz için eğlenceli bir deneyim olabilir.

İnsanlar, köpekleriyle seyahat etmekten korkuyorlar. Ne de olsa, yolda harcanan tüm saatlerden yavruların strese girme şansı büyük. Bununla birlikte, gezinizi hayvanınız için de eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sadece bu kolay ve kolay seyahat ipuçlarını hatırlayın.

1.. En Kötü İçin Hazırlanın

Çoğu insan, evcil hayvanlarının alışkanlıklarını ve tuhaflıklarını bildiklerini iddia edebilir. Bununla birlikte, seyahat ederken köpeğinizi getirirken ne olacağını asla bilemeyeceksiniz. Bu yüzden en kötüsüne hazırlanmak önemlidir.

Hayalinizdeki varış noktasına uçuyorsanız, havaalanının hayvan politikasını kontrol edin. Köpeğinizin uçuşundan önce işini yapması için en iyi yeri bulabildiğinizden emin olun. Buna ek olarak, yol boyunca “kaza” durumunda bir temizlik seti hazırlayın.

2.. Evcil Hayvanınızın Etrafındaki Rotanızı Planlayın

Konaklayabileceğiniz evcil hayvan dostu otelleri arayın. Aynı şey kamp için de geçerli. Yolculuğunuza köpek dostu bazı parklar eklerseniz de yardımı dokunabilir.

Köpeğinizi meşgul tutmak için arabada veya çantanızda bazı oyuncak ve muamele yapmayı da düşünmelisiniz.

3.. Zımbalarla Rulo

Bir köpekle seyahat etmek eğlenceli gibi gelebilir, ancak işler her zaman kusursuz sonuç vermez. Bunu göz önünde bulundurarak seyahatindeyken evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına göre ayarlamayı öğrenmeniz gerekir. Bazen köpeğinizin mutluluğu için kendi kişisel rahatlığınızı feda etmeniz gerekebilir.

Köpeğinizle nihayet bu yolculuğa çıktığınızda herhangi bir şey için hazır olduğunuzdan emin olun.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir