google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Adam, Tirbuşon Tırmanıcısının Şaşırtıcı Bir Şekilde 'Doğru' Oyununu Yaptığını Belirledi


  • ]
  • Videodaki adam, çocuğuna yöntemini gösterdiği gibi, tirbuşon tırmanıcıdan aşağıya doğru kolayca kaydığını gösteriyor.
  • Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, insanlar tırmanıcı boyunca yaşamları boyunca oynama konusunda yanlış olduklarının farkındalar.

Çoğumuz 10 yaşından itibaren her oyun alanında zımba yaptığımıza inandığımızı düşünüyoruz. Ancak, ikonik icon tirbuşon tırmanıcı ’da hep bu kadar yanlış oynuyorduk. Bir adam tırmanıcıya binmenin doğru bir yolu olduğunu ve şaşırtıcı bir şekilde basit olduğunu ortaya koymuştur.

Facebook'ta paylaşılan bir video Japonya'da bir oyun alanında tirbuşon tırmanışına katılan bir adamı gösteriyor. İlginç bir şekilde, tepeden başlar ve bir bacağını bir sarmalın üzerine diğerinin hemen altına yerleştirir. Şaşırtıcı bir şekilde, yerçekimi işini yaparken yapmanız gereken tek şey bu.

Tirbuşon tırmanıcıya nasıl hakim olduğunu izle.

Facebook'taki  Logosu

Bunun aslında bu kadar basit olduğunu kim düşünebilirdi? Çoğu çocuk sadece tirbuşona tırmanır ve bazen onunla yorulur, çünkü onunla nasıl düzgün oynayacağını bulamamışlardır. Bununla birlikte, gerçek yöntem, yerçekiminin devralmasına izin vermek kadar basit olur.

Adamın kim olduğu belli değil, ama çoğu kızına tirbuşon tırmanışında nasıl oynayacağını gösteren akıllı bir baba olduğu konusunda hemfikir. Küçük kıza gösterdikten sonra oyun setine tırmanmasına izin verir, böylece kendisi için deneyebilir.

Bazıları, kızının oyun alanında nasıl düzgün oynayacağını gösterdiği için harika babadan memnun olmasına rağmen, birçoğu, tirbuşon tırmanışında ustalaşmanın ne kadar kolay olabileceğine şaşırdı. Diğerleri bugün, yeni bir şey öğrendiklerini, bazıları ise yaşamlarının yalan olduğunu şok ettiklerini bile belirtti.

Tirbuşon tırmanıcıya asla aynı şekilde bakmayacağız.

Doğru yol olsun ya da olmasın, bir oyun alanında bir tirbuşon tırmanıcısı bulduğunuzda denemek için kesinlikle kolay ve eğlenceli bir şey.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir