google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

“Genç” Vlogger, Güzellik Filtresi Bozukluklarından Sonra 58 Yaşındaki Bir Kadın Oldu


  • Popüler bir Çinli saldırgan gençlik görünümüyle tanınıyor.
  • Ancak, takipçilerinin görünüşlerinin aslında birkaç güzellik filtresinin sonucu olduğunu keşfetmeleri için şok oldular.
  • Flamacının güzellik filtresi bir akış sırasında arızalı ve aslında 58 yaşında bir kadın olduğu ortaya çıktı.

Güzellik filtreleri, telefonunuzu kullanarak görünümünüzü anında geliştirmenin eğlenceli ve kolay bir yoludur. Bununla birlikte, bir vlogger çok ileri götürmüş ve yakalanmış olabilir. “Genç” flama, güzellik filtresi parladığı zaman bir akıntının ortasındaydı. Bu uygulama olmadan 58 yaşında bir kadın olduğu ortaya çıktı!

Majesteleri Qiaobiluo olarak bilinen Çin saldırganı, DouYu Çin platformundaki en popüler flamalardan biri. O kadar ünlüydü ki 130.000 takipçisi onunla şahsen tanışabilmeleri için para bağışlamak istiyor. İlginçtir ki, Qiaobilou bağışlarda 100.000 yuan (14.500 $) toplayabilseydi bir toplantı düzenleyeceğini iddia etti. Ancak, işler planlandığı gibi işe yaramadı.

Vlogger'ın kendisine sunduğundan çok daha büyük olduğu ortaya çıktı!

Gerçek, Qiaobilou'nun ev sahipliği yaptığı bir akım sırasında çıtçıt Qingzi ile birlikte ortaya çıktı. Akıntılarının ortasında, Qiaobilou’nun güzellik filtresi, yanlışlıkla yüzünü açığa çıkararak yanlışlıkla kapatıldı.

İlginç bir şekilde, ortak sahibi gördüğü şey tarafından gözle görülür bir şekilde şaşırdı. Bununla birlikte, Qingzi hiçbir şey söylemedi ve bunun yerine garip bir şekilde akışa devam etti.

Toplantı sahibi, gözlerine inanamadı!

Onun ortak sunucusu güzellik filtresi sorunundan bahsetmese de, birkaç izleyici ne olduğunu gördü. Sonuç olarak, Qiaobilou’nun hayranlarının çoğu onu hızla takip etti ve bağışlarını geri çekti.

Qiaobilou’nun internette yayınlanan resimlerinin çoğu, büyük ölçüde filtrelendi.

Ama bu, Çinli vlogger tarafından oynanan bir kaza mıydı. Qiaobilou daha sonra, gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için güzellik filtresini bilerek çıkardığını belirtti. Şaşırtıcı bir şekilde, 58 yaşındaki flama, olaydan bu yana gerçekten daha fazla takipçi kazanmıştır.

Qiaobilou'nun bir hata yaptığını ve bilerek güzellik filtresini düşürdüğünü iddia ederek örtbas edip etmediğini asla gerçekten bilemeyiz. Şimdilik, onu gizlemek için kullandığınız filtre ne olursa olsun gerçeğin her zaman açığa çıkacağını söylemek güvenlidir.

Aşağıdaki akışı izleyebilirsiniz:

Facebook'taki  Logo

tarihindeSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir