google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Ölen Anneden Kayıtlı Mesajla Çocuğun Kayıp Teddy Bear Sonunda Bulundu


  • Kanada, Alberta, Airdrie şehrinde tatil yaparken küçük bir oğlan sevgili oyuncak ayısını kaybetti.
  • Çocuğun üvey annesi oyuncağın geri dönüşü için yalvarmak için hemen sosyal medyaya girdi ve netizenler harekete geçmek için hızlıca davrandılar.
  • Değerli oyuncak ayı, biricik çocuktu; çünkü çocuğun ölen annesinden kaydedilmiş bir mesaj içeriyordu.

Çocuklar olarak, hepimiz o kadar sevdiğimiz bir oyuncak var ki, vazgeçmeyi reddettiğimizi. Böylece küçük bir çocuk, ölen annesinden kaydedilmiş bir mesajı olan oyuncak ayısını kaybettiğinde, insanlar hemen harekete geçti. Neyse ki, yanlış yerleştirilmiş ayı bulundu ve sahibi ile bir araya gelmek üzere.

MacMasters ailesi, kısa bir süre önce Kanada'nın Alberta kentindeki Airdrie'deydi. Sonunda Nova Scotia'ya geri dönme zamanı geldiğinde, yedi yaşındaki Duncan'ın yanlışlıkla sevgili oyuncak ayısının arkasında kaldığını fark ettiler. Doldurulmuş hayvan küçük çocuğa gerçekten özeldi çünkü doğum annesinden vefat eden bir mesajı vardı. Duncan’ın üvey annesi Ranelle MacMaster, Airdrie sakinlerinden kayıp ayıyı bulmalarına yardım etmelerini istemek için derhal sosyal medyaya gitti.

Bu oyuncak ayıyı gördün mü?

Şaşırtıcı bir şekilde, oyuncak ayı yerleştirilmeden çok uzun sürmedi. Airdrie sakini olan Heidi Erickson, Duncan'ın sırt çantasını girişteki değerli ayı ile birlikte keşfettiğinde oğlunu ve arkadaşını Nose Creek Park'ta bıraktı.

Erickson paylaştı:

“Onları bıraktığımda bulduğum bir sırt çantası yoktu, ama geri döndüğümde bu sırt çantası bir direkte asılıydı. Onu gördüm ve çok tanıdık geldiğini düşündüm, ama bunun çocuğumun sırt çantası olmadığını biliyordum. Aklıma geldi, belki de bu hikayenin sırt çantasıydı. Gittim ve açtım ve ayı içerideydi. Böyle bir güvensizlik içindeydim. ”

Heidi, kıymetli ayıcıkla

Netizens, Momma Bear’i kaçırdığı için birkaç gündür “gerçekten üzülen” mutlu bir Duncan’a geri gönderilen ayıyı teşhis etmekte hızlıydı.

Momma Bear ile MacMasters.

Ranelle MacMaster, oyuncak ayının geri dönüşünü mümkün kılan herkese teşekkür etti.

“Gönderiyi paylaşan, ayı aramaya çıkan ve güvenli dönüşü için iyi dileklerini gönderen tüm şefkatli insanlar için çok müteşekkiriz” dedi. “Annemin geri döndüğü için çok mutluyuz.”

Aşağıdaki kalp çarpması hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinin:

Facebook'taki  LogoSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir