google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Sahte Polis, Gerçek Polis Memurlarını Çektikten Sonra Tutuklandı


  • 25 yaşındaki Valiery Portlock, New York’taki Long Island’daki Hicksville’de sahte polis olarak bulundu.
  • Maalesef onun için polis teşkilatının elektronik ekibinden dedektif taşıyan bir minibüsü devraldı.
  • Portlock onlardan kaçmaya çalıştı ama otoyol devriyeleri tarafından derhal durduruldu.
  • Eylemleri sonucunda şimdi iki suçlamayla karşı karşıya kaldı.

Başlığın bir komedi filmi için mükemmel bir komplo gibi göründüğünü biliyoruz ama evet, göründüğü kadar aptal ve komik, bu gerçekten gerçek hayatta oldu.

Son zamanlarda sahte bir polis, bilmeden gerçek bir dedektif minibüsünü devraldığı zaman hayatının en şanssız gününe sahipti. Herhangi birinin kolayca hayal edebileceği gibi, dolandırıcılara işler iyi gitmedi.

Olay, New York'ta, polis gibi davranan aptal adamın işaretsiz bir aracı devralmaya karar verdiği yerde oldu. Onun için bilinmeyen, gerçek memurlar, söz konusu minibüsün içindeydiler

Valiery Portlock ile tanışın: muhtemelen dünyanın en şanssız adamı!

Bu, Valiery Portlock’un kamyonu bir Cuma sabahı Long Island’daki Hicksville, Long Island’dan çekmeye çalıştığını söyleyen Nassau County polisi tarafından bir raporla doğrulandı. Araç polis departmanının elektronik ekibinden dedektifler taşıdı ve kendilerini Portlock ile tanıştırdıklarında panikledi ve hızla kaçmaya çalıştı, “Nissan Sentra'sını yaklaşmakta olan trafiğe çevirerek ve Long Island Otoyolu'na doğru hızlandırarak” dedi.

Ancak, hemen otoyol devriyeleri tarafından yakalandı ve tutuklamaya direnmedi.

Beklendiği gibi, öyküsü sonunda sosyal medyada viral hale geldi.

Bir ABC 7 raporunda, 25 yaşındaki sahtekarın zaten yetkililerin gözaltında olduğunu öğrendik. Suçlu kimliğe bürünme ve umursamaz tehlikeyle suçlanacak. Bu yüzden onun için baş ağrısı iki katına çıkıyor.

Ancak Mahkeme kayıtları, Portlock’un davası hakkında daha fazla yorum yapmak için sizinle temasa geçebilecek bir avukat listelemiyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir