google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Kadınlar Köpekleriyle Eşleşen Prensipleri Alıyor BFF'leri Şimdi Bir Şey


  • İnsanlar köpekleriyle ayak tırnağı cilasıyla eşleşiyor ve .
  • Bu evcil hayvan sahipleri, eşleşen pedikürlerinin fotoğraflarını birlikte paylaştığı için, sosyal medyayı fırtınayla alıyorlar.
  • Sevgili köpeğinizle salona gidip kendi başınıza yaparak trende katılabilirsiniz.

Erkekler ve kadınlar şımartılmayı sever. Ancak aileniz ve arkadaşlarınızla şımartılmaktan daha iyi bir şey olamaz. Ancak, bu günlerde kadınların evcil hayvan köpekleriyle oje eşleştirdiği bir eğilim var.

Bu nasıl pençe-labirenti?

Summertime, herkesin seyahate çıkmayı veya arkadaşlarıyla daha fazla takılmayı planladığı yılın zamanını gösterir. Bunu yaparlarsa, düzgün giyinmeyi ve tımar edilmeyi tercih ederler. Bir şey makyaj, ancak kadınlar aynı zamanda çivi tırnaklarını o grup fotoğrafı ve hatta selfie için temiz ve şık olmasını istiyor.

Ancak, evin veya kasabanın dışında planları olmayan bazı kadınlar evlerinde eğlenmeye devam ediyor. Salon ya da küçük bir DIY denemesine yapılan hızlı bir yolculuk, tatillerini pawsome yapmak için hile yapar; kürk kenarları ile özel bir bağlanma süresi.

Artı, bu daha sıcak mevsim boyunca dışarı çıkarken terlik veya sandalet giymeye meyilliyiz ve gözatma ayaklarının dikizleme felaketi çivileri istemiyoruz!

Tamamen kolay, ancak eğlenceyi ikiye katlar. Zaten kendi tırnaklarınızı yapmaya alışkınsanız ya da bu tırnak salonuna sahipseniz, bu bir sorun olmamalıdır. Bu sefer, sadece köpeğinizi (ya da köpekleri – dahası, neşeli, doğru mu?) Ekleyin.

Doggo'nuza koymadan önce cilayı kontrol ettiğinizden emin olun. Bazı oje insan yetişkinler için güvenli ancak tamamen evcil hayvanlar ve çocuklar için güvenli değil. Böylece, köpek güvenliği için bir cila bulmak isteyebilirsiniz.

Köpeğinizle sade ve sade bir şekilde eşleşen manevralar sosyal medya hesabınız için zaten harika bir mesaj. Ancak daha maceracı ve benzersiz bir çivi seti ile de gidebilirsiniz.

Bu farklı tırnak trendleri internette dolaşıyor. Ve gözlerimizi biraz seğiriyor, ama yine de, tırnaklarımızı böyle benzersiz bir şekilde bitirmek için fazladan yola çıkaran kadınlara ellerimizi veriyoruz!

Hiç tırnaklarınızı çok uzun, keskin ve sivri, tüylü ya da farklı yiyeceklerden oluşan bir büfe olarak hayal ettiniz mi? Siz (ve köpeğinizin) yapmak istediğinizden emin değilseniz, aşağıdaki garip tırnak sanatını kontrol edebilirsiniz.

Peki ne bekliyorsun? Eşleşen pawdicures'ınızı köpeğinizle şimdi alın!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir