google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Bir Şirket Binge-Watch 'Friends' lere 1000 $ Bir Ödeyecek


  • NBC'nin hit komedi dizisi Arkadaşlar bu yıl 25'inci yıldönümünü kutluyor.
  • Bir şirket, seriyi 25 saat boyunca izlemeye istekli bir süper fana 1000 dolar ödemek istiyor.
  • Kazanan ayrıca bir yıl Netflix aboneliği ücretsiz alacak.

1994-2004 yıllarında Rachel (Jennifer Aniston), Monica Courteney Cox), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry) kaklasının bir parçası olmayı hayal eden biri olmak için yeterince doğmuş ve yeterince anlayışınız var mıydı? ), Phoebe (Lisa Kudrow) ve Ross (David Schwimmer)? Monica Alan'dan ayrılırken kalbi kırdın mı? Eh, yalnız değilsin.

Eğer bir Arkadaş süper hayranıysanız, muhtemelen NBC’nin en uzun soluklu ve hit komedi dizilerinden birinin bu yıl 25. yılını kutladığını biliyorsunuzdur. Ve zaten dizi izlediniz ve en azından birkaç kez yeniden izlediniz. Fakat hey, tekrar izleyebileceğinizi ve bin dolara ödeme yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Evet! Frontier Communications adlı çevrimiçi perakendeci şirketi, bir süper fana 25 saat boyunca Arkadaşlar 'ı izlemek için 1000 dolarlık bir boğmaca ödeyecek. NBC New York'a göre, bu, dizinin çalışma zamanının yaklaşık 1 / 3'ü olacak.

 İlgili resim

Yine de, muhtemelen her zaman ne yapmak istediğinizi (ve ne yapmak istediğinizi) yaptığınız katı bir gün ve bir saat. En sevdiğiniz diziyi izleyip bin dolar kazanmak ne kadar zor olabilir? Joey Fransızcaya, Phoebe'nin (ya da yapamadığın gibi) yaptığı gibi, Fransızca öğretmekle görevli değilsin, değil mi?

Nakit ödülü dışında, süper hayran ayrıca 12 ay boyunca ücretli Netflix aboneliği alacak. Eski ve yeni hayranlar için Arkadaşlar 'ı 2020’deki yayın kanalından veda etmeden önce izlemek ve yakalamak için çok zaman var.

Bununla birlikte, bu görev o kadar kolay olmayacak, ama o kadar da zor değil. Süpermenler olarak, hepimiz seriyi ezbere biliyoruz. Bu klasik hindi kafası sahnesini, Joey ve Ross kanepeye sarıldıklarında ya da o zaman Maymun Marcel'le ya da Phoebe'nin şarkı söylediği sayısız bölümle tanıştığımızı asla unutamam.

 İlgili resim

Bunu yapabilmemize rağmen yapmamıza izin verilmiyor. Raporda ödül almak isteyenlerin Twitter'daki 25 saatlik saldırılarını canlı yayınlamaları gerekiyor. Ayrıca şirket, diziyi izlerken kendi arkadaş grubunuzla bir selfie göndermenizi ister. O kadar zor değil, değil mi

Seçme şansınızı artırmak için şimdi katılmak isteyebilirsiniz, ilgileniyorsanız bu LINK'e üye olun. Mekaniği pasta kadar kolaydır:

Tüm girişler saat 11: 59'dan sonra yapılmalıdır. 3 Eylül 2019 Salı günü, bir başvuru sahibi seçip, 10 Eylül Salı günü, e-posta yoluyla, Arkadaş Seyahatleri için daha ayrıntılı talimatlar ve bilmeleri gereken diğer bilgileri içeren bir e-posta yoluyla bildireceğiz.

FrontierBundles.com, kazananı 16 Eylül 2019 Pazartesi günü resmen ilan edecek. Katılımcının, maraton görevini tamamlamak için o zamandan bu yana, 22 Eylül 2019 Pazar günü yapması bekleniyor. İyi şanslar, Arkadaşlar fanatik ve unutmayın: bize ihtiyacınız olursa, biz sizin için orada olacağız.

 Hindi dansı arkadaşlar için görüntü sonucu

Kimse size hayatın bu şekilde olacağını söylese bile, şimdi şaka olmayan bir iş sahibi olma şansı Seni kırılmaktan kurtar! (Neredeyse şarkı söylüyordum, biliyorum, yaptım.) Ne bekliyorsun? Linke tıklayın ve şimdi kaydolun.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir