google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Epstein'ın Evinde Bulunan Elbiseli Bill Clinton Portresini Boyanan Sanatçı


  • Jeffrey Epstein'ın konağında bulunan Bill Clinton portresini boyayan sanatçı sonunda sessizliğini bozdu.
  • 'Parsing Bill' adlı resim eski cumhurbaşkanını mavi bir elbise ve kırmızı topuklu ayakkabılarla gösteriyor ve baştan çıkarıcı poz veriyor.
  • George W. Bush’u New York Sanat Akademisi’nde gösterisinin bir parçası olarak da çizdiğini açıkladı.

Jeffrey Epstein’ın evinde bulunan tartışmalı Bill Clinton resminin arkasındaki sanatçı nihayet bulundu ve milyarderinin elinde olduğunu bilmiyordu. İlginç bir şekilde, portreyi boyayan kadın, hala öğrenciyken üzerinde çalıştığını ortaya koydu.

Petrina Ryan-Kleid, New York Sanat Akademisi'nden mezun olduğunda, lisans programı için 'Parsing Bill' adlı orijinal resmi sergilenen genç sanatçı. Resim, Monica Lewinsky’nin tartışmalı mavi elbisesi ve kırmızı topuklu ayakkabılarıyla Bill Clinton’ı gösteriyor. Satıldıktan sonra Ryan-Kleid, Jeffrey Epstein’ın Manhattan konağında sonuçlanacağına dair hiçbir fikrinin olmadığını iddia etti.

Petrina Ryan-Kleid'in orijinal resmi "Ayrıştırma Bill" olarak adlandırılıyor.

Ryan-Kleid resmin yedi yıl önce hala öğrenciyken satıldığını açıkladı.

“2012 yılında New York Sanat Akademisi'nde yüksek lisans öğrencisi olarak, Yüksek Lisans tezimin bir parçası olarak Clinton ve Bush Başkanlarının resimlerini çizdim. Okul, o yıl Tribeca Balosunda bağış topladığında, resmimi katılımcılardan birine sattılar, ”dedi Ryan-Kleid.

“O sırada alıcının kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Resimlerimin çoğunda olduğu gibi, yedi yıl önce satıldığında bu parçanın izini tamamen kaybettim. Bu yüzden dün Epstein’ın evinde yaralandığını öğrenmek benim için tam bir sürprizdi. ”

Epstein’ın konağındaki resmi bulan isimsiz kaynak, iş ortağıyla birlikte evin içinde yürürken resmi açık bir kapıdan tespit etti. Toplantılarında Epstein'ı bekleyen 14 yaşından küçük bir kız olduğunu da ekledi.

Petrina Ryan-Kleid, Epstein’ın evinde bulunan resmin orijinal tuval veya baskı olup olmadığından emin değil.

Epstein, Temmuz ayında Florida ve New York'ta küçüklerin seks kaçakçılığıyla ilgili federal suçlamalar nedeniyle tutuklandı. 10 Ağustos 2019'da hapishane hücresinde intihar etti.

Aşağıdaki hikaye hakkında daha fazla bilgi edinin:

Facebook'taki  Logo gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir