google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

7 'Feral' Çocuğa Sahip Anne Çocuklarının Kurallarının Yok Ve Okula İhtiyacı Olmadığını İddia Ediyor


  • Gemma ve Lewis Rawnsley çocuklarını “kuralsız” olarak yetiştiriyorlar. ]
  • Çocukların istediklerini yapmalarına izin verilir, ancak şaşırtıcı bir şekilde iyi huylu olmaları büyüyor.

Çoğu insan Rawnsley’lerin ebeveynlik tarzını oldukça sıradışı görüyordu. Ayrıca, İngiltere'den gelen çift çocuklarını kuralsız büyütüyor. Sonuç olarak, çocukları iyi davrandılar.

Ebeveynlere göre, çocuklarının istediklerini yapmalarına izin verilir. Bu, dövme yaptırmayı ve kendi saçlarını traş etmeyi, küfür etmeyi ve gece geç saatlerde kalmayı ve aralarındaki her şeyi içerir.

Rawnsleys ile tanışın: Gemma, Lewis ve 7 çocuğu.

Rawnley çocukları, Skye (13), Finlay (12), Phoenix (9), Pearl (8), Avcı (5), Zephyr (3) ve Woolf (1) ), çocukluklarının tadını çıkarmaları ve ebeveynleri tarafından herhangi bir baskı olmaksızın kendi kararlarını vermelerine izin verilmektedir.

Gemma'ya göre, sınırlar sadece evlerinde çalışmaz ve böylece çocukların kendi işlerini yapmalarına izin verir. İstedikleri herhangi bir zamanda istediklerini yiyorlar. Ailelerini ziyaret edersen, çocuklarından birinin dışarıda balta kullanma şansını bile bulabilirsin.

Elbette, bu genellikle eylemlerinin artılarına ve eksilerine baktıktan sonra. Çift, çocuklarının kararlarının sorumluluğunu almalarına yardım etmekle ilgili.

35 yaşındaki anne şunları paylaştı:

“Hesaplanmış kararlar veriyorum, bu yüzden tehlikeli bir şey varsa tehlikeli olduğunu biliyorum, ancak faydaları sorumluluk aldıklarını biliyorum.”

Bazı insanlar çocukları "yabani" olarak etiketliyorlar ancak bu tamamen doğru değil, açıklığa kavuşturulmuş Gemma.

Bunu şöyle koydu:

“Öyle gözüküyor ki, biz bir yabancayız, ama bu sadece bir tarafımız. Yabani, kendi cihazlarına bırakıldı, ancak bu çocuklar birinci dereceye getirildi. ”

Gemma ayrıca, şiddetli ve mutsuz bir ortamda büyüdüğünü itiraf etti ve bu nedenle çocukları için kendisinin ebeveyni olduğu konusunda tam tersi bir deneyim istediğini belirtti.

Çocukların okula gitmeleri bile gerekmiyor.

Berbat gelse de, sıra dışı terbiye nedeniyle diğer gençlerle karşılaştırıldığında çok fazla deneyime sahipler.

Örneğin Phoenix, okula hiç gitmedi ve yalnızca birkaç ay önce, ebeveynlerine öğrenmek istediğini söylediğinde, Xbox arkadaşlarıyla mesaj alışverişinde bulunabilmesi için okumaya başladı.

Ebeveynlerin çoğu için, çocukların gözetmesi gereken tek kurallar şunlardır: yalan söyleme, başkalarını incitme ve insanlara zarar vermeyin.

Daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyin:

Facebook'taki  LogoSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir