google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Zeki Ördek, Küçük Çocuğun Kayıp Terliği Almasına Yardımcı Olur


  • Zeki bir ördek, küçük bir çocuğun kayıp terliğini almasına yardımcı olduğunda herhangi bir köpek kadar zeki olduğunu kanıtladı.
  • Beyaz ördek, dağın tepesine düşen terliği toplamakta zorlandı.
  • Bununla birlikte, terliği almaya ve endişeli sahibine iade etmeye çalışmaya devam etti.

İşten uzun bir günün ardından terliklerinizi almak için genellikle bir köpek yetiştirebilirsiniz. Ancak akıllı bir ördek aynı numarayı öğrenebileceğini kanıtladı. Güler yüzlü quacker, çocuğun ayağından düştükten sonra küçük bir çocuğun terliğini almak için yolundan çıktı. Zor bir iş olmasına rağmen, ördek nihayet terliği sahibine geri getirmeyi başardı.

Akıllı ördek videosu Filipinler'in Quezon kentindeki Francisco kasabasında çekildi. Ördek, küçük oğlanın dağdan aşağıya düşen terliklerini almakta zorlandığını gösteriyor. Ördek gagasından düşmeye devam etmesine rağmen tekrar tekrar terliği çocuğa geri getirmeye çalıştı.

Aşağıdaki harika videoyu izleyin:

Facebook'taki  Logo gibi

Terliği almak ve sadece son dakikada düşürmek için çocuğa götürmeyi başarabilen ördek için göz korkutucu bir görevdi. Bununla birlikte, terliği toplamak ve çocuğa yükseltmek için iyi bir açı bulmaya çalışarak ısrar etti.

Terlik geri çekilmeye devam etti, ancak ördek hiç pes etmedi.

Sonunda ördek, terliği yeteri kadar yükseğe kaldırabildi, böylece çocuk onu tutabildi. Terlik alınır alınmaz oğlan sevindi ve ördek görevini tamamladığı için mutlu görünüyordu.

Şaşırtıcı bir şekilde, ördek küçük çocuğa bile ait değildi!

Videoyu Facebook’a yükleyen Myla Aguila’ya göre, küçük çocuğa yardım etmeye çalışan ördeği gördüğü için şaşırdı. Bu yüzden videoyu dünyanın geri kalanıyla paylaşmaya karar verdi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir