google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Taylor Swift, Üniversite Öğrenimini Ödemek İçin Neredeyse 5.000 Dolarlık Mücadele Eden Taraftar Gönderir


  • Taylor Swift, bir kez daha öğrenimi için yaklaşık 5.000 dolarlık bir fan göndererek cömertliğini kanıtladı.
  • Lover şarkıcısı, fanın okulu bırakması gerekebileceğini öğrendikten sonra miktarı bağışladı.
  • Bağışın, fanın önümüzdeki dönemde koleje gitmeye devam etmesini sağlaması bekleniyor.

Taylor Swift’in şu anda milyonlarca değerinde yetenekli bir müzisyen olduğu bir sır değil. Ancak, Sevgilisi şarkıcısı da altından bir kalbe sahip olur. Taylor kısa süre önce bir hayranının okulu bırakması gerekebileceğini öğrendi çünkü derse parası yetmiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, şarkıcı, okula devam edebilmesi için fanı neredeyse 5.000 $ göndermeye karar verdi.

Basitçe Ayesha olarak bilinen fan, Tumblr'daki mücadelelerini paylaştı. Okuldan ayrılmak istemediğini, ancak önümüzdeki dönemde ders almaya yetmediği için yapması gerekebileceğini yazdı. Neyse ki, onun görevinde farkedilmedi. Ayesha daha sonra birinin PayPal'a para gönderdiğini doğrulayan bir e-posta aldı.

Taylor, Ayesha’ya 6.000 $ CAD’den (yaklaşık 4.800 USD) fazla para gönderdi. Buna ek olarak, şarkıcı, hayranı için ilham verici bir not bıraktı.

Ayesha daha sonra Taylor’ın bağışının sadece kendisi için değil ebeveynleri için de büyük bir yardım olduğunu açıkladı.

“Annem 3. aşamada kronik böbrek hastalığı geçiriyor ve bu her zaman endişelendiğimiz bir şey. Stres onun durumunu ağırlaştırır ve fon sahibi olmamak streslidir. Ebeveynlerimin ikisi de asgari ücretle çalışıyor. kredi almaya çalışacaklardı. çünkü 1,7 bin dolarlık harç ve ayda 780 dolar kira, ailenize sormak için kolay bir şey değil. Taylor Swift bu stresi ailemden, dünyamdan aldı ve onları şu anda ağladıklarını / güldüklerini hiç görmedim ”dedi.

İnsanların, özellikle Ayesha ve ailesinin, yakın zamanda hiçbir zaman unutamayacakları, kesinlikle şaşırtıcı bir nezaket eylemi.

Taylor Swift’in yeni albümü Lover 23 Ağustos’ta piyasaya sürülecek.

Facebook'taki  Logo gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir