google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Süslü Kediler Kendi Döken Kürkünden Yapılmış En Güzel Şapkaları Giyer


Sevimli kedilerin ne kadar sevimli olduğunu inkar edemezsiniz. Kabarık, zeki ve her birinin kendine özgü bir kişiliği var. Ancak dökülme zamanı geldiğinde, sahipleri işlemek için çok fazla şey bulurlar. Belki kedi sahipleri için değil, fotoğrafçı Ryo Yamazaki ve karısı Hiromi.

Çiftin üç İskoç Fold kedisi var, Nyaa, Mar ve Mugi. Kedi dökülmesi çoğu mal sahibi için sıkıntı olsa da, Ryo ve Hiromi fazla kürkle baş etmenin şık bir yolunu bulmuşlardır.

Bu sevimli kediler kendi kürklerinden yapılmış şapkalar giyerler.

Ryo ve Hiromi’nin kuluçkalık kürkle uğraşmanın yaratıcı yolu kedileri Instagram yıldızlarına dönüştürdü. Küçük kürk şapkalarını takan fotoğraflarının yer aldığı sevimli tüytoplarına adanmış bir hesap oluşturdular.

Bu harika kreasyonlarla, bunun çok fazla kürk olduğunu söyleyebilirsiniz! Onları süpürmek yerine, çift onları toplamak ve modaya uygun başlıklara dönüştürmek için bir hobi haline getirir. Evin her yerinde süpürme ve kıllanma sorunu yok!

Ve tabii ki, kürklü şapkalar giyen kadar sevimli! Farklı tarzlarda ve yaratıcı tasarımlarda gelirler – cadı şapkası, tavşan kulakları, bir taç ve Trump’ın takımı! Aşağıdaki fotoğraflara bakın.

1..
2..
3..
4..
5..
6..
7..
8..
9..
10..
11..
12..
13..
14..
15..
16..
17..
18..
19..
20..

Japonya’da nükleer şapka denilen (kürklü atkı için “nukege”), Ryo, şapka şeklinde toplanmış bir kürk topağı gördüğü zaman bu fikri anladı. . Topakları aldı ve onunla oynadı – sivri bir şapkayla biçimlendirdi ve kedilerinden birinin giymesine izin verdi.

Birkaç yıl sonra, bu eşiyle paylaştığı bir hobi haline geldi. Tama ilçe merkezli çift, arkadaşlarının güzel fotoğraflarını paylaşmak için birlikte çalışıyor. Ryo fotoğrafçılıktan sorumluyken, Hiromi şapka tasarımlarıyla ilgileniyor.

Şapkaları oluşturmak için kullanılan kürk miktarını merak eden herkes için, çift her parçayı oluşturmak için bir kase kürk kullanır. Yine de çoğu zaman eski başlıkları söküp yenilerini yapmak için tekrar kullanırlar. İlkbahar ve sonbaharda Ryo ve Hiromi kürk toplamakla meşguldü.

21..
22..
23..
24..
25..
26..
27..
28..
30..

Bu tatlılardan yeterince alamıyor musunuz? Daha fazla fotoğraf için Ryo’nun Instagram'ına göz atın.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir