google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Tinder Avenger: Ortaklarını İzleyerek Hile Yapan Öfkeli Bir Kadın


  • Erin Colleen, kadınlar tarafından hile kocalarını ve erkek arkadaşlarını ifşa etmek için bir kahraman olarak selamlanıyor.
  • Tinder uygulamasını ve veri madenciliği becerilerini kullanarak, sosyal medyadaki aldatıcıları avladı ve sonra eşleri ve kız arkadaşlarıyla temas kurdu.

Washington DC’den bir anne kendini aldatıcıya maruz bırakmaya adadı – ve kadınlar onu bunun için seviyor. 34 yaşındaki Erin Colleen, aldatıcı olmayan erkeklerin sırlarını, kız arkadaşlarıyla ve eşleriyle temasa geçerek ortaya koyma görevinde.

Erin'e göre, başlangıçta bekar bir anne olarak çıkma oyununa geri dönme girişiminde uygulamayı kullanmaya başladı. Ancak şok ve sürprizinden çok, “ayrık bir şey arayan” ilişkilerinde birçok evli ve erkekle karşılaştı.

Gerçek bir dedektif gibi hile yapanlar hakkında ayrıntılar topladı ve ortaklarıyla iletişim kurmaya başladı.
Erin, geçmişte çok kez aldatma kurbanı olduğunu paylaştı. Şimdi kadınları aynı kalp atışlarından kurtarmak istiyor.

Bu yüzden doğru tokatladı ve erkeklerle sohbet etti. Ve sonra veri madenciliği becerilerini kullanarak, sadece ilk adlarını bilse bile, eşlerini ve kız arkadaşlarını sosyal medyada avlıyor. Daha sonra, dolandırıcılık konusunda onları uyarmak için uygunsuz resimler ve videolar dahil olmak üzere ekran görüntüleri gönderdi.

Örneğin, evli bir adam onu ​​Snapchat'a ekledi ve hemen evine gelip seks yapmasını istedi – karısı bir yerlerde çalışıyordu ve çocukları uyurken

Bir saat sonra karısını ve annesini bulup temasa geçti.

Erin’in söylediği gibi:

“Kadınlar diğer kadınları, bilmediklerimizi bile gerçekten aramaya başlıyorlar, bu yüzden hile yapmak için eşinize geri dönmesini beklemeniz daha iyi olurdu. Artık 2019’dur ve hile yapanlar daha fazla saklanamazlar. ”

O zamandan beri beş hile yaptı ve kadınlar yardım edemedi, şükranlarını dile getirdi.

Yani evet, Tinder dolandırıcı olarak bunu bir uyarı olarak kabul edin. Mutlu günlerin Erin sayesinde numaralandırılmış!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir