google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Uber Driver, Erkek Arkadaşı Olduğunu Göstererek Ürkütücü Adamdan Bayan Yolcuyu Kurtardı


  • Uber sürücüsü Brandon Gale, kısa bir süre önce bir bayan yolcunun erkek arkadaşı gibi davranmasını istediğinde tuhaf bir hikayeyi paylaştığı için viral oldu. .
  • Görünüşe göre müşteriyi tüyler ürpertici bir adam takip ediyordu ve erkek arkadaşının onu almaya geldiğini söyledi.

Tüm kahramanlar pelerin giymiyor. Aslında, bazıları Uber'i sürüyor

Bir kadın kısa bir süre önce ürpertici bir adamla başını belaya soktuğunda bunu öğrendi. Neyse ki, onun için, iyi kalpli (ve hızlı düşünen) bir Uber sürücüsü kurtarmaya geldi.

Erkek arkadaşı gibi davranarak bir kadını ürkütücü bir adamdan kurtaran Uber şoförü Brandon Gale ile tanışın.

Brandon’a göre, Uber’e rezervasyon yaptıran bir müşteriden beklenmeyen bir istek aldı. Kadın hedefe vardığında erkek arkadaşı gibi davranmasını istedi, böylece onu takip eden birinden kurtulabilecekti.

Brandon aynısını yaptı ve yolcusu yardım edemedi ama bunun için ona teşekkür etti. Daha sonra, benzer şekilde kurtarmaya ihtiyaç duyan kadınlara mesajı yayma umuduyla sosyal medyadaki deneyimlerini yazdı.

Aşağıdaki tüm hikayeyi okuyun:
Brandon’a hayranlık duyduğunu belirtti. çok sayıda netiz, o zamandan beri bir kahraman olarak selamlıyor.

Brandon, Bored Panda ile yaptığı özel röportajda şunları paylaştı:

“Bunun getireceği dikkat için gerçekten hazırlıklı değildim, ancak çoğunlukla“ akışa gitmeye ”çalışıyorum. Genel mesajın açık olduğunu düşünüyorum: Daha fazla insanın, çoğu insanın bildiğinden daha fazla “kaçış yolu” olduğunu bilmesi gerekiyor ve daha iyisini yapabileceğimizi hissediyorum. ”

Pekala gidiyorsunuz millet. Umarız bunu okuyan herkes Brandon’ın görevinden bir iki ders alır. Bayanlara yardım istemek için tereddüt etmeyin. Erkeklere cevap olarak “hayır” demeyi öğrenin. Bu ürpertici adam gibi davranma!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir