google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Victoria’nın Gizli Atıfları Valentina Sampaio’nun İlk Transseksüel Modeli Olarak Seçti


  • Valentina Sampaio’dan şirketten tarihte ilk kez iç çamaşırı markalarını modellemesi istendi
  • Victoria’nın Secret ilk transseksüel modeli Vogue’un kapağında görünecek.

Victoria’nın Secret gişe rekorları kıran modası, geçen yılki transfobik ve abfobik yorumlardan dolayı 2019 için iptal edilmiş olabilir, ancak şirket engelleri aşmak için bir adım attı. Victoria’nın Sırrı, 22 yaşındaki Brezilyalı transseksüel Valentina Sampaio'yu onlar için modellemek üzere işe aldı.

Valentina, Victoria's Secret'in VS Pink fotoğrafı için bir sahne arkası fotoğrafını yayınladıktan sonra haberler halka açıldı. Bir başka model olan Lais Riberio da tweetledi, Valentina'yı tebrik etti.

“Vs ile çekim yapan ilk transseksüel (sic)! Bu beni çok mutlu ediyor! ”

Carmen Carrera ve Leyna Bloom gibi diğer trans modellerin Victoria’nın Sırrı pistinde yürümesi ilgisini çekti. 2018'de, L Brands (VS'nin ana şirketi) baş pazarlama sorumlusu Ed Razek, Victoria’nın Gizli Moda Şovunda transseksüel modellere yer vermedi.

“Şovda transseksüellere sahip olmanız gerekmiyor mu? Hayır. Hayır, yapmamamız gerektiğini düşünüyorum, neden olmasın? Şov bir fantezi olduğu için 42 dakikalık bir eğlence spesiyali. İşte bu. Dünyadaki türünün tek örneği bu ve dünyadaki diğer moda markaları bize ilgi duyan rakipler de dahil olmak üzere bir dakika içinde alacaktı. Ve bize sazan ediyorlar çünkü biz lideriz. ”

Razek, bir trans etkileyici olan Nikita Dragun tarafından bir tweet ve Victoria’nın Gizli reklamını alay eden bir video ile desteklendi.

L Brands CEO'su Les Wexner, çalışanlarına kalpten ve öpücükten daha fazla nefret kazandıktan sonra, çalışanlara bir not verdi:

“Moda bir değişim işidir. Büyümek için gelişmeli ve değişmeliyiz. Bunu akılda tutarak, geleneksel Victoria’nın Gizli Şovunu yeniden düşünmeye karar verdik. İlerlemek için, ağ televizyonunun doğru bir seçim olduğuna inanmıyoruz. 2019 ve sonrasında, heyecan verici ve dinamik içerik ve yeni bir etkinlik geliştirmeye odaklanıyoruz – müşterilerimize yapıştırıldığı platformlarda… ve küresel dijital çağda modanın sınırlarını zorlayacak şekilde. ”

Bu notla, marka yavaşça aşkı geri kazanıyor ve pozitifliğe ve büyümeye yönelik bu değişikliğin satışlarını ve pazarlamasını yeniden pekiştireceğini umuyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir