google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

İslami TV İstasyonu, Gaylerin “Domuzlardan Daha Kötü” Olduğunu Söyledikten Sonra Yasaklandı


  • İslam kanalı Peace TV, bazı programların eşcinselliği “delilik” olarak nitelendirerek LGBT halkını kınadığı için kamuoyunu çekti. ve “Şeytan'dan etkilendi.”
  • Ağ, lisanslarını kaybetmek de dahil olmak üzere, Ofcom’un olası yaptırımlarıyla karşı karşıya bulunuyor.

Son zamanlarda İslami bir TV kanalı eşcinselliği çılgın ve şeytani olarak nitelendiren bir programı yayınladıktan sonra öfkeye yol açtı. İronik bir şekilde Barış TV olarak adlandırılan Dubai'de bulunan kanal şimdi tartışma nedeniyle Birleşik Krallık'taki yayın lisansını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya.

Raporlara göre, kanal kötüye kullanma, suç ve nefret söylemi hakkındaki Ofcom düzenlemelerini ihlal eden sadece bir dört gösteriden ibaret değil. Örneğin, “Aileni Güçlendirmek – Eşcinseller Vadisi”, eşcinselliği “çok doğal olmayan bir sevgi türü” olarak nitelendirdi ve “Şeytanın etkisiyle enerji kazandığını” ekledi.

Sunum yapan İmam Qashin Khan, eşcinsel haklarının korunması ve “en sert ve en çılgın yasalarla” aynı cinsiyetten evlilikle ilgili düzenlemelere bile dayandı.

Ayrıca, Peace TV'nin kurucusu Zaskir Naik, domuzların bile eşcinsellerden daha "onurlu" olduğunu belirtti.

Dedi ki:

“İslam tarafından kirletilen bir hayvan bile, domuz – pis ve bozuk ve domuz gibi kirlenmiş – asla birlikte seks yapmaya çalışan iki erkek domuz görmüyorsunuz. Bu delilik. ”

Bu arada, bir başka program da İslam inancını terk etmenin ölümle cezalandırılması gerektiğini ve 18 yaşın altındaki kadınlarla evlenmenin mevcut yasalara rağmen “hiç sorun değil” olması gerektiğini belirtti.

Anlaşılacağı üzere, birçoğu kanalın tartışmalı sözlerini çabucak kınadı. Aslında, Ofcom şimdi yaptırımların uygulanması konusunda çalışıyor.

Bir kızgın sosyal medya kullanıcısı yorumladı:

“Çok fazla cehalet! Tam da ihtiyacımız olan şey, dünyada daha aptal! ”

Başka bir yazdı:

“Bu piçleri şimdi kapat. Geriye dönük düşünme fiyatlarına hava zamanına nasıl izin verilir? ”

Ağın savunmasına göre, programlarında söyledikleri her şeyin İslam'ın öğretisine dayandığını iddia ediyorlar.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir