google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Disney, "Evde Tek Başına", "Müzede Bir Gece" ve Diğerlerini Yeniden Başlatmayı Planlıyor


Daha iyisi veya daha kötüsü için, şimdi yeniden doğuş çağında yaşadığımız gerçeğini kabul etmemiz gerekiyor. Son yıllarda pek çok modern klasik film izlemesini gördük ve yakın zamanda trendleri durduracak gibi görünmüyor.

Durumda, Fare Evi, yanlışlıkla ailesinden ayrıldıktan sonra hırsızlarla uğraşmak zorunda kalan zeki bir çocuk olan Kevin McCallister (Macaulay Culkin) hakkında sevilen film imzası olan Home Alone'u yeniden düzenlemeyi planladıklarını doğruladı. – bir kere değil iki kere!

Disney yakında yayıncılık hizmetleri için yeni bir Home Alone filmi üzerinde çalışmaya başlayacak.

Disney CEO'su Bob Iger, Disney + filmini “yeniden düzenlediklerini” söyledi. Şimdiye kadar, oyuncu kadrosu veya yeniden yapılanmanın çıkış tarihi hakkında hiçbir bilgi verilmedi, ancak şu anda olduğu gibi hayranlardan çok fazla olumsuz tepki aldı.

“YALNIZCA Evden Ayrıl”,
Ev Yalnız 2: New York'ta Kayıp (1992) Chris Columbus tarafından Yönetildi Soldan gösterilmiştir: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern

“Evde Tek Başına bir klasik. Sadece onu rahat bırak. ”

Bir diğeri, filmin hikayesinin, günümüzün modern kolaylıkları göz önüne alındığında olduğu kadar etkili olamayacağına dikkat çekti.

Fan dedi ki:

“2019 Kevin sadece annesine mesaj gönderebildiği veya bir Uber yakalayabildiği zaman #HomeAlone'u nasıl yeniden yapacaksın?”

Sonunda haberler Macaulay Culkin'in kendisine ulaştı.

Şu an 38 yaşında olan oyuncu, sosyal medyaya bir fotoğraf göndererek ve “Bu, güncellenmiş bir Evde Tek Başına Gerçekten Neye benzeyeceğini” diyerek “komik bir tepki verdi” HeyDisney, beni ara! ”

Ayrıca, Müzelerde Bir Gece de dahil olmak üzere eserlerde daha fazla yeniden başlatma yapıldı.

Yalnız Ev’e ek olarak, şirket aynı zamanda Müzede Bir Gece, Wimpy Çocuk Günlüğü ve Doine Tarafından Daha Ucuz Bir Şekilde Yeniden Almayı Planlıyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir