google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Brezilyalı Çete Lideri, Hapishanede Çarpma Teşebbüsünde Genç Kızı Olarak Giyiniyor


  • Mahkum Clauvino da Silva, genç kızı kılığına girerken hapisten kaçmaya çalıştıktan sonra viral oldu.
  • Maske taktı ve gençliği gibi giyinmiş, ancak polis memurları planını bozdu.
  • Da Silva olaydan hemen sonra kendini öldürdü.

Brezilya’daki bir mahkum son zamanlarda tuhaf bir hapishaneye ara verme girişiminin çok fazla medyanın dikkatini çekmesinden sonra viral hale geldi. Aşağıdaki fotoğraflarda görüldüğü gibi, mahkum kaçmak için genç kızı olarak kılık değiştirmeyi denedi.

Brezilya'da çete lideri olarak bilinen Clauvino da Silva, 19 yaşında bir kız çocuğu gibi görünmesi için pembe bir gömlek, biraz dar pantolon, bir peruk ve bir silikon maske takma çabasını gösterdi. Ancak, girişim sonunda cezaevinden çıkarılmadan yetkililer tarafından yakalandığı için girişim başarısız oldu.

Cezaevi molası için mükemmel bir plan gibi geldi. Ancak işe yaramadı!

Haberlere göre, polis memurları, Gericinó hapishanesini Rio de Janeiro'da bırakmaya çalışırken açıkça gerilmiş olan 42 yaşındaki mahkumun dikkatini çekti. Daha sonra kimliğini ortaya çıkarmak için bir kamera önünde soyunmasını isterler.

Hızlı bir şekilde azami güvenlikli bir hapishaneye getirildi ve disiplin cezaları alması gerektiği söylendi. Ancak, da Silva, başarısız hapishanenin ara vermesinden kısa süre sonra kendi hayatını aldı. Hücresinde asılı bulundu.

Da Silva, Rio’daki ünlü uyuşturucu kaçakçılarından oluşan bir grup olan Kırmızı Komutanın liderlerinden biriydi. 73 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve bazıları aşağılanma yüzünden intihar ettiğine inanıyor.

Bu arada, Da Silva’nın kızı bile olanlar yüzünden büyük sıkıntıda.

Polis ayrıca kızının şu anda suça karışması için soruşturma altında olduğunu doğruladı. Görünüşe göre, genç babası babası kaçmaya çalışırken hapiste kaldı.

Hikaye hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki video raporunu izleyin:

Facebook'taki  Logo

gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir