google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Küpelerden Daha Serin 20+ Yaratıcı Kulak Dövmeleri


Dövmeler farklı boyut ve şekillerde geliyor. Bazıları büyük dövmeler ister ve tam kollu olurken, diğerleri onu çok az ve ince ister. El bileği, ayak bileği, parmaklar ve hatta bulabileceğiniz popüler alanlar olarak kol ile istediğiniz yere küçük bir dövme koyabilirsiniz. Ancak, bu dövmeleri gizlemek için daha eşsiz bir yer istiyorsanız, kulak dövmelerine gitmelisiniz.

Son yıllarda kulak dövmeleri, interneti kullandı, kullanabileceğiniz çok güzel tasarımlar sayesinde. En yaygın kulak dövme tasarımı çiçek motifidir. Çiçek açan çiçek çalmak isteyebileceğiniz sevimli ve renkli tasarımlar olabilir. Kulak dövmelerini merak ediyor musun? İlham almak için aşağıdaki fotoğrafları kontrol edin.

1..
2..
3..
4..
5..
6..
7..
8..
9..
10..
11..

Kulak dövmeleri küçük olabilir. Bazıları kulakların kenarı boyunca mürekkeplenirken, diğerleri lob için ve hatta dış kulak üzerinde ilerler. Kulaklarınızı mürekkeplendirmek, gösteriş yapmaksızın gerçekten bir dövme istiyorsanız, özellikle de onlara karşı ebeveynleriniz varsa, harikadır. Aynı zamanda, küçük tasarım, kulak dövmelerini güzelleştiren şeydir.

Kulağımı delmek acı verici. Kıkırdak kısmında delinmesi çok daha acı vericidir. Ve sonra, kulaktaki deride sürekli olarak çalışan iç ve dış kısımda iğnelerin olduğu ve bu vızıltı sesini duyduğu düşüncesi var. Başa çıkabileceğini düşünüyorsan, kulak dövmelerine git. Aksi taktirde, gitmez.

12..
13..
14..
15..
16..
17..
18..
19..
20..
21..
22..
23..

En hassas vücut kısımlarından biri olan kulağın etrafındaki dövme işleminin riskli olduğunu bilmeye değer. Bu süreç baş ağrısı, migren ve hatta geçici çene kilidine neden olabilir.

Dövmeli alanın birkaç hafta boyunca şampuanlarla temas etmediğinden emin olmak gibi dövme sonrası bakım uygulamanız da gerekir. Risklere rağmen, insanlar hala onlar için devam ediyor.

Ünlüler bile onları seviyor!

Bu tasarımlardan hangisi en sevdiğiniz / hangileridir?Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir