google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

“İyi Samiriyeli” Yavru Köpeği Kurtarmak İçin Araba Penceresini Kırdı, Oyuncak Oldu


  • Kızgın bir sürücü, alışverişe gittikten sonra arabanın penceresini paramparça etti.
  • Bazı ‘iyi samaritan’lar arabanın içine hapsolmuş bir köpeği kurtarmak için arka koltuk penceresini parçaladılar.
  • Bununla birlikte, yavru köpeğin sadece gerçekçi görünümlü bir oyuncak olduğu ortaya çıktı.

Yaz, çoğu ülke için yılın en sıcak zamanı. Bu sıcaklık dalgası mevsiminde, insan veya evcil hayvan olsanız bile, sıcak bir arabanın içine hapsolmanız hayal edilemez.

İsimsiz bir ebeveyn, biraz alışveriş yaptıktan sonra araba camlarının kırıldığını keşfettikten sonra yaz sıcağında daha da sinirlendi. Birinin, sadece kızlarının doldurulmuş köpek oyuncağı olduğu ortaya çıkan sıcak arabanın arka koltuğundaki bir köpeği kurtarmak için araba pencerelerini parçaladığı iddia edildi.

İsimsiz sürücü, Pencere Parçalayıcısına olan hayal kırıklığını gidermek için Spotted Weston-super-mare Facebook grubunda bir yayın paylaştı. Kırık araba camlarının ve “kurtarılmış yavru köpeklerin” resimlerini gösteren yazı şöyle yazılmıştır:

Lütfen isimsiz olarak gönderin

Kızımın peluş oyuncak köpeğinin hapsolmuş gerçek bir köpek olduğunu düşündükleri gibi birisinin arka camı parçaladığını bulmak için alışveriş yapmak için 20 dakika bekledikten sonra arabama geri döndüm sıcaklık.

Nasıl bu kadar aptal olabiliyorsunuz?

Size nasıl utanıyorsunuz

Facebook gönderisi o zamandan beri yorumculardan karışık tepkiler almaya başladı. Her ne kadar aracınızın görünüşte itici bir nedenden ötürü kırıldığını görmek gerçekten sinir bozucu olsa da, yorumların çoğu otomobil sahibinden ziyade pencere kırıcı ile kaplanmıştır.

Yorumlardan bazıları, duruma dahil edilmeleri durumunda aynı şeyi yapacaklarını paylaştı. Köpeğin sadece bir oyuncak olduğu göz önüne alındığında, yorumların bazıları oyuncak köpeğin ne kadar gerçekçi göründüğüne işaret etti ve iyi kalpli bir bireyin yanan bir arabaya hapsolmuş köpeği kurtarmayı düşünmesi beklenen bir hata olduğunu belirtti.

Bir yorum, sürücüye “müteşekkir insanların umurunda olmaları” gerektiğini hatırlattı. Bir diğeri, yazıyı gözden geçirmek ve orijinal yazıya alaycı bir alkış yapmak için çaba sarfetti:

gerçekçi görünümlü bir köpeğin pencerede peluş bir oyuncak bıraktığı ve 19199003 yılın en sıcak günü .

Nasıl bu kadar aptal olabilirim?

Bana ayıp.

Sürücü yorum bölümünden bir miktar destek bile olsa, sadece parçalanmış pencereyi değiştirmenin zorluğuyla ilgili olacaktır. Ancak, gerçek olduğu ortaya çıktığında, hala bir köpeğin hayatına değinmeyecek, değil mi?

Bu arada, arabada bırakılmasından dolayı köpek ölümleri gerçek bir problem olmaya devam ediyor. PETA’ya göre, yalnızca 2018’de sıcak havaya bağlı ölümlere dayanması gereken en az 58 hayvan vardı – ve bunlar sadece kendilerine rapor edilenlerdi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir