google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

83 Yaşındaki Kadın, Torununun Düğününe Çiçek Kız Oldu


  • Kayıtlı bir hemşire olan gelin, torunu için aynı şeyi yapan yaşlı bir hastadan fikir aldı.
  • Büyükanne kestane rengi bir elbise giydi ve sevinçle pembe gül yaprakları fırlattı.
  • Sekizgen, 63 yıl boyunca gelinin büyükbabası ile evlendi.

Her düğünde, gösteriyi çalmak için belirlenen gelin. Fakat bu hemşirenin büyük gününde, büyükannesi bunu kesinlikle yaptı. Hepsi bu, çünkü 83 yaşındaki büyükanne aslında çiçekçi kızdı!

27 yaşındaki Brenna Kleman, çevresini seçerken gelenekten uzaklaştı. Ailedeki küçük kızlardan bir veya ikisinin çiçekçi olmasını istemesi yerine, işi sekizli büyükannesine vermeyi seçti.

83 yaşındaki tatlı çocuk, torunu için çiçek atmaya çok istekliydi.

“Büyükanne”, Günaydın Amerika ile konuştuğunda tanımlanmasını istediği gibi, “orada olmaktan dolayı heyecanlı ve kutsanmış” dedi.

Nisan ayında kocası Brock Kendall ile evlenen Brenna, yaşlı hastalarından birinden alışılmadık çiçekçi kız fikrini paylaştı, torunu için de aynısını yaptı.

Brenna'ya göre, kararı büyük günü ve elbette bazı harika fotoğraflar sırasında eğlenceli anlar için yol açtı. Büyükannenin koridorda yürürken gördükleri cemaatin tümünün gülümseyici olduğunu söyledi.

Düğün fotoğrafçısı Thomas Felts, büyükannenin fotoğrafını çekip, her yere pembe gül yaprakları fırlatırken mutlu bir şekilde havaya atladı.

Brock damat, gelinin yaşadıklarını deneyimle paylaştı.

Yaşın önemli olmadığını ve “Büyükannenin 83 yaşında genç olduğunu ve fotoğrafta, yerden atlayıp çiçek fırlattığını” söyledi.
Brenna, 63 yıl boyunca gelinin büyükbabasıyla evlenmiş olan Büyükanneninki gibi bir evlenmeyi umuyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir