google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Renkli Kalem Çivileri Bir Şeydir ve Aslında Güzel Görünüyorlar


  • Tırnak sanat tasarımları yıllar içinde gelişti
  • Tırnak teknisyenleri müşterileri için hiçbir zaman çılgın ve tuhaf tırnak sanat tasarımları tükendi gibi görünmüyor
  • Dikkatinizi çekmek için gereken en yeni tasarım, gerçekten harika görünen renkli kalem tırnak sanat eseri.

Tırnak sanat tasarımlarının ne kadar dramatik ve tuhaf bir biçimde olabileceğinin bir sonu yok gibi görünüyor. En sıradışı tasarımı gördüğünüzü düşündüğünüzde, bir tane açılır. Kafanızı çizmenize ya da hayranlıkla bakmanıza neden olabilecek en son tasarım (hangisini tercih ederseniz edin) renkli kalem çivi sanatıdır.

Renkli kalem tırnakları tırnak tasarımını farklı bir seviyeye taşıyor. Sadece size renkli tırnaklar değil, aynı zamanda fonksiyonel olanları da veriyorlar. Onları bir şeyi renklendirmek için kullanabilirsin! Tek renkli manikürlere ve Fransız ipuçlarına elveda deyin. Renkli kurşun kalem çivileri ele geçiriyor!

Bu tasarım delilik!

Bu tasarım tuhaf olabilir, ancak doğru nedenlerden dolayı kesinlikle viral. Renkli kalem çivi sanatı, saç tarağı manikürleri ve vag ina temalı tasarımları gibi diğer inanılmaz tırnak sanat tasarımlarının da arkasında bulunan Rusya merkezli tırnak zincirinin Nail Sunny adlı dahice bir fikir.

Bu salon hakkında bilgi sahibi değilseniz, bir kişinin saçlarını taramasını sağlayan saç tarağı manikürlerinin de işlevsel olduğunu bilmelisiniz. Ve şimdi, Nail Sunny, bir başka fonksiyonel tasarım renkli kalemler için manşetleri bir kez daha yaratıyor.

Diğer uzun ve özenle tasarlanmış tırnaklarda olduğu gibi, insanlar onlarla günlük işlerini nasıl yapabileceklerini merak edebilirler. Süper uzun tırnaklarınız varken makyaj yapmayı veya e-posta yazmayı düşünmek zor. Ancak bu renkli kalem çivilerle çizim veya yazı yazmak harika olabilir.

Crayon çivi, herhangi biri var mı?

Tasarım, kurnaz birinin hayalini kuruyor olabilir. Akrilik boyayı gerçek renkli kurşun kalem ucu ile birleştirmeyi içerdiğinden bu mani'yi kendiniz kopyalamak zordur. Ve bu da çok fazla çaba sarf ediyor.

Nail Sunny'deki tırnak teknisyenleri akrilikten çıplak tırnak üzerine çıktılar. Daha sonra, her tırnakta parlak Crayola'dan esinlenen renkler elde ederken, renkli tırnak cilası uyguladılar. Detaylar, bir kalemin ahşap sırtlarına benzeyen siyah çizgiler içeriyordu.

O zaman, sanatçı, tasarımın tamamlanmasında çivinin arkasına yapışan kurşun elde etmek için gerçek renkli kalemler oyduğunda işler gerçek oluyor. Bununla her zaman renkli kalemler hazırlayabilirsin. Bu heyecan verici sanatı yaratma çabalarını takdir etmek için aşağıdaki videoya göz atın.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir