google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Dünyada Kalabileceğiniz Olağandışı Oteller


Konaklama bir gezginin yeni bir yeri ziyaret ederken göz önünde bulundurması gereken en önemli şeyler arasındadır. Çoğu zaman, fiyatı, rahatlığı ve mevcut olanaklarına göre bir otel seçiyoruz. Ama ya otel kendisi tek başına tam bir deneyim ise?

Bazı oteller seyahat ederken uyumak için yer açmaktan fazlasını yapar. Bazı konaklama yerlerinde, uygun bir yabancı veya ormandaki herhangi bir yerde mantar bulunan bir UFO için rezervasyon yapabilirsiniz. Her iki durumda da, kendi başına alışılmadık bir deneyim. İşte dünyayı ziyaret edebileceğiniz eşsiz oteller.

1.. Kitap ve Yatak (Tokyo, Japonya)

Tokyo’nun Ikebukuro semtinde sıra dışı bir hostel, kitaplığın içinde uyuya kalmayı tercih eden kitap severler için mükemmel bir şekilde tasarlandı. 4,500 ¥ 'de (yaklaşık 40 $), içe dönükler ve kitap kurtları için mükemmel bir seçenek.

2.. Norrqvarn Hotell & Konferens (Lyrestad, İsveç)

Açık havada harika bir ortamı tercih ediyorsanız ve ormanda bir peri gibi hissederseniz, Norrqvarn Hotel'i ve kırmızı başlıklı mantarları seveceksiniz. Mantarlara düşkün değil mi? Bunun yerine şaşırtıcı derecede rahat bir ağaç kütüğü kiralayabilirsiniz.

3.. Hang Nga Guesthouse (Da Lat, Vietnam)

The Crazy House, Tim Burton filmindeki bir ağaçtan büyüdü. Alice'in Harikalar Diyarı'nda neler yaşadığını her zaman merak ettiyseniz, kalmak için mükemmel bir yer.

4.. SiloStay (Christchurch, Yeni Zelanda)

Beğen  Facebook'taki Logosu

Hobbit evlerini unut, Yeni Zelanda'da ziyaret edebileceğin harika bir apartman kompleksi var! SiloStay Apartments, şimdi çevre dostu bir konaklama birimi olan tahıl depolama deposunu kullanıyor.

5.. Spodonik Uzay Gemisi (Galler, Birleşik Krallık)

Benzersiz konaklama için bu nasıl? Spodonic Space Ship, seyahatiniz sırasında birkaç uzaylıyla tanışmak istiyorsanız, Templeton, Pembrokeshire'de bulunabilir.

6.. Dog Bark Park Oteli (Cottonwood, Idaho)

Eğer köpekleri gerçekten seviyorsanız, sevgiyle 'Tatlı Willy' olarak adlandırılan köpek şeklindeki yatak ve kahvaltıda kalmayı seveceksiniz. Her şey köpek temalı, hepsi bu. tadını çıkarabileceğiniz küçük kurabiyelerden daha aşağıya.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir