google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Birisi Yavruları Kurtarmak İçin Bir Araba Penceresini Yıktı, Oyuncak Olduğu Çıktı


  • Kızgın bir sürücü, alışverişe gittikten sonra arabanın penceresini parçaladı.
  • Bazı iyi samaritanlar, arabanın içine hapsolmuş bir köpeği kurtarmak için arka koltuk camını kırmıştı.
  • Her ne kadar, köpek yavrusu sadece gerçekçi görünümlü bir oyuncak oyuncaktı.

Yaz, çoğu ülke için yılın en sıcak zamanı. Geçen hafta, bazı ülkelerde bugüne kadarki en sıcak haftalardan biri olarak bile rapor edildi. Bu sıcaklık dalgası mevsiminde, insan veya evcil hayvan olsanız bile, sıcak bir arabanın içine hapsolmanız hayal edilemez.

İsimsiz bir ebeveyn, bazı alışverişler yaptıktan sonra arabalarının camını kırdığını bulduğunda yaz sıcağında daha da sinirlendi. Birinin, sadece kızlarının doldurulmuş köpek oyuncağı olduğu ortaya çıkan sıcak arabanın arka koltuğundaki bir köpeği kurtarmak için araba pencerelerini parçaladığı iddia edildi.

Bu isimsiz şoför, Spotted Weston-super-mare Facebook grubundaki bir pencereyi paylaştırdı ve pencere parçalayıcısına olan hayal kırıklığını giderdi. Kırık araba camlarının ve “kurtarılmış yavru köpeklerin” resimlerini gösteren yazı şöyle yazılmıştır:

Lütfen isimsiz olarak gönderin

Kızımın peluş oyuncak köpeğinin sıcağa hapsolmuş gerçek bir köpek olduğunu düşündükleri için birinin arka camı kırdığını bulmak için alışveriş yapmak için 20 dakika bekledikten sonra arabama döndüm.

Nasıl bu kadar aptal olabiliyorsunuz?

Sana ayıp

Facebook gönderisi o zamandan beri yorumculardan karışık tepkiler almaya başladı. Her ne kadar sevgili arabanızın görünüşte itici bir nedenden ötürü kırıldığını görmek gerçekten sinir bozucu olsa da, yorumların çoğu otomobil sahibinden ziyade pencere kırıcı ile kaplandı.

Yorumlardan bazıları, duruma dahil edilmeleri durumunda aynı şeyi yapacaklarını paylaştı. Köpeğin sadece bir oyuncak olduğu göz önüne alındığında, yorumların bazıları oyuncak köpeğin ne kadar gerçekçi göründüğüne dikkat çekti ve iyi kalpli bir bireyin, yanan bir sıcak arabaya hapsolmuş köpeği kurtarmayı düşünmesi beklenen bir hata olduğunu belirtti.

Bir yorum, sürücüye “müteşekkir insanların umurunda olmaları” gerektiğini hatırlattı. Bir diğeri, yazıyı gözden geçirmek ve orijinal yazıya alaycı bir alkış yapmak için çaba sarfetti:

gerçekçi görünümlü bir köpeğin pencerede peluş oyuncak bıraktığı ve 19199003 yılın en sıcak günü .

Nasıl bu kadar aptal olabilirim?

Bana ayıp.

Sürücü yorum bölümünden bir miktar destek bile olsa, sadece camın parçalanmasının zor olduğu belirtildi. Gerçi, gerçek olduğu ortaya çıktıysa, hala bir köpeğin hayatına değmez, değil mi?

Bu arada, arabada kalan köpek ölümleri gerçek bir problem. PETA’ya göre, yalnızca 2018’de sıcak havaya bağlı ölümlere dayanması gereken en az 58 hayvan vardı – ve bunlar sadece kendilerine rapor edilenlerdi. Sıcak bir arabanın içinde ölmek istiyorsan, sıcak güneşin altında, evcil hayvanın da ölmeyecek mi?

Bu konudaki duruşunuz nedir? Aşağıdaki yorum bölümündeki görüşlerinizi bizimle paylaşın.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir