google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Yabani Ot Dispanseri, Thor Thunder Odinson'dan


  • Thor Thunder Odinson'dan Kanada'daki bir yabani ot dispanserinden çevrimiçi sipariş aldı.
  • Bu sahte kimlik, her şeyin yol açtığı ve Marvel’in Thor’una bağlı olduğu hakkında bilgiler içeriyor.
  • Sahte Thor siparişi için çok eğlenceliydi.

Odin'in oğlu, gök gürültüsü tanrısı otun içinde mi? Peki, Thor Thunder Odinson’dan birinin kimliği çevrimiçi bir sipariş verdiğinde bu yabancı ot dispanserinin talep ettiği şey budur. Elbette, bu bir Sahte Thor'du, ama yine de oldukça topal bir denemeye çekti ve yabani otları değil, komik bir reddi aldı.

Kanada, geçen yıl halkının çoğu için yabani otları yasallaştırdı. Üstelik herkes mağazada yabancı otlardan paylarını almak için mağazaya gelemediğinden, çoğu sadece siparişlerini çevrimiçi yapıyor. Çevrimiçi yabani ot dispanserleri yasallaştırma gerçekleştiğinden beri ülkede bir şey olmuştur. Bununla birlikte, kimlik hala tamamen kontrol edilmektedir.

Funny or Die 'den bir katılımcı, kız kardeşinin işteki karşılaşması hakkında komik bir anekdot paylaştı. Çevrimiçi bir yabancı ot dispanserinde çalışan Sloane Hughes’un kız kardeşi normal bir sipariş aldı ancak olağanüstü bir müşteri olan Thor Thunder Odinson’dan

Sloane, ablasıyla bir müşterisi hakkında, çevrimiçi dispanserden bir sipariş verdikten sonra Sahte Thor olarak bir kimlik gönderen bir müşteri hakkında bir konuşma yaptı. Bu isimsiz müşterinin, Thunder'ın Tanrısı Thor olarak bırakarak, dispanserdeki çalışanlarını zekâ edeceğini düşündüğü komik.

Bununla birlikte, çevrimiçi müşteri, 22 Mayıs 1970'te doğan Thor Thunder Odinson adı gibi ayrıntılara sahip sahte bir kimlik sunma kadar ileri gitti, Calgary, AB’nin yüksekliği 6’7 ”Ve 149.9 lbs ağırlığında. Eh, Bro Thor şimdi bundan çok daha ağır. Ve Fake Thor, Thor'u tanımayan birisiyle karşılaşsa da kimlik numarası geçmeyecek çünkü geçerliliği sona ermesi 22 Mayıs 2017 tarihine denk geliyor.

Sloane’ın kız kardeşinin bu müşterinin eğlencesine göre, (ve muhtemelen Fake Thor’un kalbinin derinliklerinde de), bu siparişin Federal Yasa’da belirtildiği gibi reddedilmek zorunda olduğunu biliyor. Bu yüzden, Thor’un Mjolnir’inin başını vurması kadar zor olacak, “İşe yaramayacak bir Thorry’im” diyen doyurucu bir yanıt gönderdi.

Sloane’un, ot sevgisi için bu eğlenceli girişim hakkında resmi bir yazı yapmaya karar vermesinin nedeni:

Bu konuda yazmaya karar verdim, çünkü bu metinlerin ekran görüntülerini kız kardeşimden tweetledim çünkü kendi kendime kontrol edemiyorum ve bir sürü yayın öyküyü alıp kendileri hakkında yazıyordu. aptal değil. Tüm tarafları korumak ve benden daha ünlü olmamasını sağlamak için kız kardeşimi ve şirketini isimsiz tutmak zorunda kalmamı rağmen, bu hikayenin kelimenin tam anlamıyla internet üzerinden gerçekleştiği gerçeğinden büyük zevk aldı. Ablam için, eğer bunu okumayı bitirirseniz, bu mükemmel yazı yemekten ve bu hikayeyi haberlerde gördüğünüzde kıçımı dövmediğiniz için teşekkür ederim.

Bugünün yaşayan bir insanıysanız ve sosyal medya ya da film endüstrisinin farkındaysanız, şimdiye kadarki en yüksek hasılat filmini duyduğunuzu varsaymak isterim, Marvel'in Yenilmezler: Son Oyun . Bunu yaparsanız, Chris Hemsworth’ün karakteri Thor’un farkında olduğunuzu tekrar varsayacağım. Ve onun bir Avustralyalı olduğunu ve MCU’nun Thor’unun şu anda yerinden edilmiş Asgard’da yaşadığını biliyordunuz.

Üzgünüm, Fake Thor, ama sen buna layık değilsin.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir