google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Sadık Köpek, Sabırla Hastane Yatağında Bekler, Sonsuza Kadar Gittiğini Anlamadı


  • Bir hastanede, üzgün bir yavru, sahibinin geri döneceğini umarak bir yatağın yanında bekledi.
  • Maalesef Moose’nin sahibi vefat etti ama sadık köpek beklemeye devam etti.
  • Moose’nin resmi, insanların hemen tatlı bir köpeğe aşık oldukları sosyal medyada paylaşıldı.

İnsanlar vefat ettiklerinde sevdikleri için yas tutacaklar. Ancak, en sadık arkadaşınız ne olduğunu hemen anlayamayabilir. Bir tatlı köpek, sahibinin hastane yatağının yanında uzun süre sabırla beklerken görülmüştür. Ne yazık ki, yavru babasının asla geri gelmeyeceğinin farkında değildi.

Fotoğrafta New Jersey'den üç yaşındaki bir Labrador karışımı olan Moose, sahibinin hastane yatağının yanında sabırla beklediği sırada. Maalesef, Moose’nin sahibi vefat etti, üzgün yavru dünyada yalnız kaldı. Bununla birlikte, bazı insanlar Moose’nun onunla ilgilenecek yeni bir aile bulacağını ümit ederek fotoğrafını çekmeye karar verdi.

NorthStar Pet Rescue, köpeğin Randolph, New Jersey'deki Eleventh Hour Rescue tarafından çekilmesinden hemen sonra Moose’nin fotoğrafını paylaşmaya karar verdi. Ayrıca Moose hakkında insanların üzücü yavruları almakla ilgileneceklerini umdukları bazı bilgiler yayınladılar.

“Lütfen Moose'un sevmesi için yeni bir ev ve bir aile bulmasına yardım edin. Doğası gereği tatlı ve mutlu bir çocuk. Kalbinin iyileşmesine yardımcı olmak için insanlara ihtiyacı var ”dedi. “O evde yaşayan, çocuklara hayran olan, köpeklerle dolu (onlara karşı oldukça tarafsız olan) 3 yaşında bir Lab karışımıdır, ancak kedileri veya kuşları olan bir ev için değildir. Ama insanlar, oğlan, onları seviyor mu! Öyle ki, Moose bütün gün boyunca evde yalnız bırakılmadığı bir evde en iyisini yapması için insanlarını çok özlüyor ”dedi.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, görev derhal Moose’u kabul etmek isteyen yüzlerce insanın dikkatini çekti. Fotoğrafın paylaşılmasından sadece birkaç gün sonra, yavru sonsuza dek evini buldu.

“MOOSE, hayatının sonuna kadar onu önemseyecek ve sevecek harika bir aile tarafından kabul edildi! Hikayesini paylaşan herkese tekrar teşekkür ederim! ”Dediler.

Moose sevgi dolu bir aile bulmuş olabilir, ancak hala yardımınıza ihtiyacı olan yüzlerce eşit derecede sadık köpek var. Yerel barınaklarınızı kontrol ettiğinizden ve sevgi dolu bir yavru evlat edindiğinizden emin olun.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir