google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Köpeğin Öldürülmesinden Kurtulması Minnettarlığından Korunamadı


  • Acı bir beagle, ciddi bir tıbbi sorun nedeniyle sadece birkaç gün uzakta bırakıldı.
  • Neyse ki, bir çift onu kurtarmak ve yaşamında başka bir şans vermek için sığınağa geldi.
  • Minnettar yavru, barınağı terk ettiğini fark ettiğinde, kurtarıcısına şükran ile sarıldı.

Ciddi sağlık sorunları nedeniyle her yıl binlerce köpeğin ötenazi yapılması üzücü bir gerçek. Ancak, bu talihsiz yavrular, yaşamda ikinci bir şans verildiğinde bunu açıkça takdir ediyorlar. Hüzünlü görünen bir beagle, yerleştirilmesinin planlanmasından birkaç gün önce kurtarıldı. Tatlı hayvan o kadar minnettardı ki kurtarıcısına sarılmayı bırakmayacaktı.

Fotoğraflar, HOUND Rescue and Sanctuary'i yöneten, kocası Joe ile birlikte Schenley Hutson Kirk tarafından paylaşıldı. Resim aslında Joe’ya, daha önce yerel bir poundun Ötenazi Listesinde bulunan Gregory adlı Beagle’ı gösteriyor. Neyse ki, Joe tam zamanında Gregory'yi alabildi ve minnettar köpek sığınaktan çıkarken hemen ona sarıldı.

Gregory'nin Joe'ya bakışını gösteren sana birisini bul.

Gregory sadece iki yaşındaydı, ancak kalp kurdu için pozitif olarak test etti. Bununla birlikte, çift tatlı yavrudan vazgeçmeyi reddetti ve hemen ona hak ettiği muamele ve sevgiyi verdi.

Schenley ve Joe’nun çabaları kesinlikle karşılığını verdi. Çift, Gregory'nin tedaviyi tamamladıktan sonra sonsuza dek evini bulduğunu ortaya çıkardı. Kurtarılan köpeğin şimdi başka bir beagle ile birlikte sevgi dolu bir ailesi var.

“Genellikle kaç tane köpeği kurtardığımız sorulur. Her zaman akla gelen cevap, “bir tane daha kurtardık” dır. Bir köpek daha güvende ve hak ettikleri tüm sevgi ve saygıya sahip olacak. Bir köpek daha düzgün beslenecek ve gerekli veterinerlik bakımını alacak. Bir köpek daha sonsuza kadar ev sevgi dolu olacak. Daha iyi bir his yok ve hayatta daha tatmin edici bir şey yok ”dediler.

Schenley ve Joe, kar amacı gütmeyen kuruluşlarıyla ötanaziden çok sayıda köpeği kurtardı. Poo'lara baktıktan sonra, çift sonsuza dek ev bulacaktı, böylece köpekler hayattan ikinci bir kira alabilecekti.

Facebook'ta HOUND Kurtarma ve Sığınak hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve öğrenebilirsiniz.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir