google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Karısı Kocadan


  • Emily McGuire kocasını Mac’ten bir Amazon teslimat kutusu pastasıyla kutladı.
  • Amazon teslimat kutusu olarak tasarlanan kek tamamen yenilebilir.
  • Sweet Dreams Bakery, pastası viral hale geldiğinden beri müşterilerden çok fazla çağrı alıyor.

Her şeyi düzenli Amazon turundan almış bir kadına başka ne verebilirsin? Dünyada yapmak en zor seçim olacaktır ve siz bir şey satın alamayacağınızı biliyorsunuzdur, çünkü zaten buna sahiptir. Ancak bu koca hepsini ele aldı.

Kuzey Carolina'dan bir fotoğrafçı olan Emily McGuire, 39. doğum gününü Amazon'dan gelen bir teslimat kutusu olarak tasarlanan bir pasta ile kutladı. Emily’nin kocası Mac, karısını mutlu edecek ve tam da bu kek gibi basit bir hareketle neyin güldüğünü tam olarak biliyordu.

Mac’e göre, 39 yaşındaki ünlülerin en sevdiği geçmiş zamanlar, dünyanın en büyük çevrimiçi perakende mağazalarından birinde, sepete ekle düğmesini tıklıyor. Aslında, Emily Amazon'dan haftada en az üç kez sipariş verir. Sadık bir müşteri hakkında konuşun!

Amazon kutu keki, Dunn, NC’de Sweet Dreams Bakery’ye sahip olan karı koca Brent ve Trena Norris tarafından yapıldı. Brent'e göre, nakliye etiketlerini doldurmaktan tamamen yenilebilir olan pastayı bitirmeleri sekiz saat sürdü. Amazon bandı ve etiketler gofret kağıdından yapılmıştır ve “Happy Birthday, 2U” da “1234 Birthday Lane” de Emily McGuire'a hitap etmiştir.

Emily, pastayı görünce derhal kocasını şöyle düşündü, “Pastayı gördükten hemen sonra,“ Beni alır. ”Çok anlıyorum!” Dedi. Şimdiye kadarki en iyi doğum günü pastası ve Facebook sayfasını şu başlıkla paylaştı: “Amazon'dan çok fazla sipariş verirken bir Amazon kutusu keki alıyorsunuz.”

Bu arada, Sweet Dreams Bakery, o zamandan beri birçok emir, soruşturma ve müşteriden çağrı alıyor. Brent, “Pasta isteyen insanlardan çok fazla arama alıyoruz” diyor. “Telefon çalmaya devam ediyor.”

Artık hepiniz alışverişi seven birine ne vereceğinizi biliyorsunuz. Seçim bir parça kek değil!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir