google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

İddiaya Göre Kadın Evi Ateşe Getiriyor (Büyük Örümcek Bulduktan Sonra)


  • Missouri’de bir kadın kendi evini yaktığı için tutuklandı.
  • Alexcia Berry, polise itirafında, onu yakmaya iten bir örümcek olduğunu iddia etti.
  • Bununla birlikte, mahalledeki bazı sakinler Berry’nin hikayesi hakkında şüpheli ve evinin yasadışı faaliyetlerde kullanıldığına inanıyorlar.

Bazen korku, bir insanı çok aptalca şeyler yapmaya itebilir. Sonunda, bir kadın kısa süre önce kendi evini ateşe verdikten sonra manşetlere girdi. Tuhaf davranışı yapmak için sebebi? Hepsi büyük bir örümcek yüzünden olduğunu iddia ediyor!

Missouri'li Alexcia Berry, resmen evini yakması için ikinci derece kundaklama ile resmen suçlandı. Sonunda olay yerinden kaçtı ancak ilgili bir sakini tarafından gönderilen bir CCTV görüntüsü sayesinde yetkililer onu suç için takip edip tutukladı.

Alexcia Berry, bir örümcek yüzünden evini ateşe verdi!

Polise verdiği itirafta, Berry onu eve yakması için zorlayan büyük bir örümcek olduğunu söyledi.

Bu arada, yerel yayın organı KCTV tarafından yürütülen bir soruşturma, Berry’nin evinin Kansas’taki tehlikeli binalar listesine dahil edildiğini keşfetti. Bununla birlikte, yetkililer, söz konusu listede olanlarla temasa geçmeye çaba gösterdikten sonra bile ev sahiplerinden herhangi bir yanıt alamadılar.

Buna ek olarak, yanık evin yasadışı uyuşturucu faaliyetleri için kullanıldığına dair söylentiler de var.

KCTV ile yaptığı röportajda, Damon adında bir yerel sakin şöyle dedi:

“İçinde kalmaya devam ediyorlar, yakmaya devam ediyorlar. Uyuşturucu bağımlıları hakkında sağ ve sol söylentiler duyuyorsun ve açık tutmaya çalışıyoruz, ama gerçek için yapabileceğimiz bir şey değil. ”

Damon ayrıca mahallede birkaç yangın ihlali olduğuna tanık olduğuna ve son suçlunun tutuklandığına gerçekten sevindiğine dikkat çekti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir