google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

'Aslan Kralı' Remake'deki Simba'nın Gerçek Hayat Modeli Bahati ile Tanışın


  • ]

  • Yavru Bahati, “Aslan Kral” ’da gelecekteki Pridelands Kralı için bir model teşkil etti.
  • Sevimli aslan yavrusu şimdi daha fazla hayran kazanıyor – tıpkı onun film arkadaşı gibi.

Yeni Lion King filmiyle ilgili en iyi şeylerden biri hiç şüphesiz sevimli genç Simba. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, gelecekteki Gurur Kralları için örnek teşkil eden gerçek yavru da aynı derecede sevimlidir.

Bahati, Dallas Hayvanat bahçesinde yaşayan güzel bir aslan yavrusu. Hayvanat bahçesine göre, genç dişi yavru bir videoyu Disney'e gönderdi, böylece stüdyo Simba’nın hareketlerini ve davranışlarını minik aslanlara dayandırabilir. Beklendiği gibi, Bahati şu anda interneti fırtına ile kendi sevimli videosuyla çekiyor.

Burada annesiyle görülen Bahati ile tanışın.

Dallas Zoo, Facebook'ta Bahati’yi sadece bir aylıkken gösteren kısa bir video paylaştı. Aynı videonun, bebek Simba'yı hayata geçirmek için çalışan sanatçıların referansı olarak kullanılmak üzere Disney'e gönderildiği bildirildi.

“Dünyanın en ünlü aslan yavrusu, kendi hamlelerini Bahati'den alıyor olabilir! Bahati sadece bir aylık iken, Disney'e The Lion King 'da Simba'yı tasarlarken hareket ve davranış referansı için kullanmaları için animasyon ekibinin hareketlerinin videosunu sağladık. Titreyen yeni bacaklarda yürümekten, yüzündeki süt damlacıklarını yalamaya kadar ne kadar küçük olursa olsun her anı yakaladık. ”

Facebook'taki  Logo gibi

Video, bebek Simba'nın gerçek bir şey gibi göründüğünü düşünerek kesinlikle işe yaradı.

Bahati, başka bir aslan yavrusundan daha fazlası. Bildirildiğine göre, 43 yıldan beri hayvanat bahçesinde doğan ilk aslan. Buna ek olarak, sevimli shenanigan'larından yeterince alamayan birçok ziyaretçi çekiyor.

Aslan Kralı şu anda dünya çapındaki tiyatrolarda gösteriliyor

.

Facebook'taki  Logo gibiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir