google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Polar Muhalifleri Kız Kardeşler İnterneti Lokum


  • İki kız kardeş, fotoğrafları birlikte herkesin dikkatini çektikten sonra Twitter'da viral oldu.
  • İskenderiye Piskopos'un paylaştığı asıl yazı, ona ve stillerinden dolayı birbirine benzeyen kız kardeşi Jessica Toutant'ı gösteriyor.

Hiçbir iki insan hiçbir zaman aynı değildir. Hepimizin bizi birbirimizden ayıran kendine has deneyimleri, kişilikleri ve tercihleri ​​var. Ve bazen, aynı çatı altında büyüyen insanların birbirlerinden önemli ölçüde farklı olmaları biraz ironik olabilir.

Aexandria Bishop ve son zamanlarda Twitter gönderisi nedeniyle viral olan Detroit’ten bir çift kız kardeş olan Jessica Toutant’tan al. Görünüşe göre İskenderiye, moda anlayışı ve ev içi seçimler konusunda ne kadar farklı olduklarını karşılaştıran bazı fotoğraflar paylaştı. Tweet, patladı ve çok sayıda netizenin eğlenceli bulduğu gibi, söz konusu sosyal medya platformunda yüz binlerce beğeni topladı.

“Kız kardeşim ve ben kutup muhalifleriyiz” diye yazdı İskenderiye.

Evet, İskenderiye siyahı tercih ederken ve biraz ayrılmış gibi gözükürken Jessica renkli saçlar ve geniş bir gülümsemeyle birlikte görüldüğü için fotoğraflarında açıkça görülüyor.

Bu arada Jessica, İskenderiye’nde bir kapı matıyken evinde dev bir kanatlı tek boynuzlu at tutum – ve yanında da küçük bir tabut!

Sonunda viral dikkat çekti ve hatta medya kaynakları kız kardeşlerin hikayesine ilgi gösterdi. Bir BuzzFeed röportajında ​​İskenderiye, tweetin böyle patlamasını beklemiyordu, çünkü sadece rastgele bir tweet oldu.

“Bugün yeğenlerimi Jessica’nın bahçesinde izliyordum ve çitinin fotoğrafını çektim ve göndermeye karar verdim” dedi.

8 yıllık bir fark, ekledi:

“Tarzımız ancak yetişkin olduğumuzda ve gerçekte nasıl istediğimizi giydirdiğimizde çok farklılaştı.”

Sayısız netizens kızkardeşler hakkında yorum yapmak için zaman aldı ve bazıları bile Raven ve Starfire (Teen Titans Go), Marceline ve Princess Bubblegum (Adventure Time) gibi çizgi film karakterleri ile karşılaştırdılar.

Viral tweet hakkında sayısız yorum yapanlardan biri yazdı:

“Yan yana çift taraflı yaşıyorlarsa çok iyi olur.”

Bu arada, başka bir şaka:

“Çok karanlık! DC evreninin bir parçası olmalı. ”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir