google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Ekstra Uzun Ayak Tırnakları Bu Yaz Son Trendler


Uzun tırnaklar yeni bir şey değil. Kadınlar, onlarca yıldır benzersiz tasarımlar ve vahşi renkler kullanarak tırnaklarını şekillendiriyorlar. Son yıllarda, tırnak sanatı daha da ilginç hale geldi – tırnak teknisyenleri, düşünebileceğiniz neredeyse her türlü tasarımı yaratabiliyor. Fakat görünen o ki, tırnaklar sadece dikkat çekenler değil.

Bu yaz, bayanlar kısa, boyalı ayak tırnaklarıyla yapılır. Özellikle sallanan sandaletlerde veya açık parmaklı ayakkabılarda ayak tırnaklarını öne çıkarmaları gerekir.

Yeni ayak tırnağı sanat tasarımları, size ilginç olduğunu göstermek üzere olduğumuzu gösteriyor – ve alışılmadık derecede uzunlar. Bazı kadınlar ayak tırnaklarını ince bir şekilde uzun süredir göstermişlerdir. Ancak diğerleri gerçek baş döndürücü olabilir. Aşağıdaki fotoğraflara bakın.

Parlak ve ışıltılı. Bu o kadar da uzun görünmüyor.
Şimdi konuşuyorsunuz…
Ayak parmağını bastırdığını hayal et …
Uzun ayak tırnaklarına sahip olduğunuzda ayakkabı giymek kesinlikle sorun olacak.
Ya da belki haftalarca ya da aylarca platform ya da sandalet takmışsınız.
Ya da belki daha büyük bir çift ayakkabı almanız gerekir.

Ayak tırnaklarının çoğu aslında sahte. Kadınlar bu akrilikleri elde etmek için salonlara para ödüyorlar, ancak bu, bazıları doğal olduğu için onları doğal olarak yetiştiremeyecekleri anlamına gelmiyor. Ama merak etmelisin, engel oluyorlar mı? Peki bu ekstra ayak tırnaklarını nasıl umursar?

Ohio merkezli tırnak sanatçısı Carey Scott, akrilik ayak tırnaklarının tırnak tırnaklarına göre fazla dikkat gerektirmediğini söyledi. Scott Bugün söyledi:

“Ayak tırnaklarında akrilik bakımı, tırnaklarınızda akrilik varken olduğu kadar dikkat gerektirmez. Ayak tırnağı tırnaklardan çok daha yavaş büyür, bu nedenle dengeler çok sık gerekli değildir. ”

Sence bu keskin ve uzun mu? Henüz bir şey görmediniz!
Bundan daha olağandışı olabilir mi?

Bu ayak tırnağı tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda paylaşın!Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir