google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Sadık Köpek Treni Kaçar,


 • 'e alerjisi olan Maru’dan vazgeçti.

 • Trans Sibirya trenine alındı, böylece geldiği yere geri gönderilecek
 • Zavallı köpek arayışı sırasında yaralandı.
 • Köpekler, birileri hak ettikleri aşkı asla almadığı halde, sahiplerine sadık kalabileceklerini zaman ve tekrar kanıtladılar. Maru onlardan biri. Bu bir yaşındaki Bullmastiff, sahibinin geldiği yere geri göndermesi için içine koyduğu Trans-Sibirya treninden atlamaya cesaret etti.

  Maru’nun yeni sahibi, köpeklere alerjisi olduğunu iddia etti ve bu yüzden onu reddetti. Fakat çaresizce tekrar sahibiyle birlikte olmak isteyen ruhlu Maru, Rus ormanlarını cesaretlendirdi.

  Sahip, bu zavallı doggo ile hiçbir şey yapmak istemedi.
  Maru, Trans Sibirya trenine gönderildi.

  Reddedilmesine rağmen, Maru, sahibini özledi ve bu yüzden Achinsk’te durduğu zaman Novosibirsk’e giden treni kaçtı. Köpek bölme kapısını pençeleriyle açtı, dışarı fırladı ve vazgeçen kişiye geri dönmek için arayışına girdi.

  Vahşi doğanın kurt ve ayılarla iç içe olup olmaması önemli değildi, Maru bunu yapmak zorunda kaldı. Tren personeli, Maru’nun treni çalmaktan korktuğunu ve paniğe kapıldığını ve bunun kaçışını yaptığını söyledi.

  Tren personeli onu aramaya gitti ama bulamadı. Maru'nun doğduğu kulübenin sahibi Alla Morozova, kayıp köpeği bulmak için bir araştırma düzenledi. Daha fazla bilgi almak için sosyal medyada bile yer aldı.

  Maru, sahibine geri dönmek için vahşi doğada 125 mil doğuya doğru gitti.

  İki buçuk gün sonra evinin yakınında bir alanda bulundu, tükendi ve pençeleri yaralandı. Alla, muhabirlere Maru'nun gözyaşı gözlü göründüğünü söyledi.

  Zavallı yavru, bulunup kurtarılmadan önce Krasnoyarsk'taki demiryolu setini yere düştü. Morozova gazetecilere verdiği demeçte, Maru 'nun çok yorgun göründüğünü ve birden fazla yaralandığını söyledi.

  Pençeleri kırıldı ve yürüyemedi. Pençe yastıkları da hasar gördü; onun namlu kırıldı. Yaralanmalarını sürdürürken, Maru'nun hayatta kalması ve bir ayı ya da kurt yemeği olma ihtimalinden kaçması hala şanslıydı.

  Morozova, Maru'nun nereye gittiğini bildiği gerçeğinden etkilendi ve hayran kaldı.
  Yaralanmaları olmasaydı, Maru sahibinin evine başarıyla ulaşmış olabilir.
  Maru, orijinal ailesi ile tekrar bir araya geldi.

  Köpek kulübesi sahibi şöyle dedi:

  “Evini aradığından eminim. Köpekler insanlara çok bağlıdır. Novosibirsk'e kaçmadı – yaşadığı yere geri dönmek istedi. ”

  Morozova ayrıca, Maru’nun sahibine araştırmasına yardım etmeyi reddettiği için kızdığını söyledi. Maru şimdi annesi ve babasıyla birlikte kulübeye geri döndü.  Source link

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir