Shopper, Garmart'ta Gargarada Gargara Yapar ve Şişeye Tükürür


  • Bameron Nicole Smith'in bir şişe Listerine açıldığını, sıvısını gargaraya soktuğunu ve ardından şişeyi tekrar kıvılcımlandıracağını gösteren video çevrimiçi ortamda pek çok öfkeli tepki.
  • Savunması için filme alındıktan sonra aynı şişeyi aldığını iddia etti.
  • Yetkililer şu anda Walmart olayını araştırıyor.

Walmart bugünlerde aptal şakacıların favori hedefi haline geliyor gibi görünüyor. Örneğin, yakın tarihli bir olay bize, Lufkin, Texas mağazasında Blue Bell dondurması yayan ve daha sonra hiçbir şey olmamış gibi rafa geri koyan kadın bir genç gösteriyor. Yetkililer o zamandan beri kızı tespit etmiş ve halka davranışlarından sorumlu tutulacağına dair güvence vermiştir.

Şimdi, yeni bir gargara açarak, sıvısını tıkayarak ve ardından şişeye geri dökerek de büyük bir dublör çeken başka bir Walmart müşterisini duyuyoruz.

Bazı insanlar sadece internette ünlü olmak için neler yapardı?

Viral bir videoda, Bameron Nicole Smith mağazanın rafından bir Listerine şişesini kaparken, açıp içeriğini geri koymadan önce gargara yapmak için kullandığı görülebilir.

Bununla birlikte, “Lufkin Licker” un aksine, Smith gerçekten gargara kamera karşılığını ödediğini iddia ediyor.

Yani başını belaya sokmayacak, değil mi? Tam olarak değil.

Walmart’ın da soruşturma başlattığından bu yana iddiaları kanıtlanmış olsaydı elbette. Şirketin bir temsilcisi DailyMail'e şunları söyledi:

“Bir kişi bir ürünü kurcalarsa ve rafa bırakırsa, yasaların bütünüyle sorumlu bulunanları belirlemek ve kovuşturmak için kolluk kuvvetleri ile birlikte çalışacağız.”

Burada videoyu izleyin:
Beklendiği gibi, Smith’in videosu Twitter’da çok fazla olumsuz tepki aldı ve nefretlerini daha fazla alay ediyor gibi görünüyor.

Bir Twitter ağı, 'şakanın' komik olmadığını ve mikrop yaymanın özellikle “sağlıklı ya da güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmayanlar için” ciddi sorunlara yol açabileceğini yazdı.

Tüm nefretlere rağmen, Smith şaşkınlığını koruyor ve son zamanlarda satın aldığını ispatlamak için makbuz tutan bazı özçekimler bile yayınladı. Aynı şekilde “Dondurma ve gargaraya bayılıyorum” başlığını yazarak insanları rahatsız etti. Ayrıca yorum yapanlara videolarındaki zaman damgalarının aslında “satın alma zamanı ile eşleştiğini” söyledi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir