Şerif, Araç Kazaları Sırasında Çocukların Araba Koltuklarının Nasıl Hayat Kurtarılabileceğini Açıkladı


  • Şerif, iki araba koltuğunun iki küçük çocuğun hayatını bir trafik kazasında nasıl kurtardığına dair çılgınca bir görüntü paylaştı.
  • Kullandıkları araba tamamen enkaz olmasına rağmen, çocukların araba koltukları neredeyse çizilmezdi.
  • Çocukların annesi, araba koltuklarının önemi hakkında farkındalık yaratmak için fotoğrafı yayınladı.

İnsanlar emniyet kemerlerinin hayat kurtarabildiğinin farkındalar. Ancak, çocukların araba koltukları hakkında pek düşünmezler. Neyse ki, bir şerif, araba sürerken araba koltuklarını bağlamanın ne kadar önemli olduğunu doğrulayan çarpıcı bir görüntü paylaştı.

Shawano İlçesinden Şerif Adam Bieber Shawano'daki Şerif Ofisi, Wisconsin genç bir anneyi ve iki oğlunu içeren bir araç kazasından çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Kadının araba kullandığı araba tam bir enkaz olmasına rağmen, çocuklarını tutan araba koltuklarında neredeyse hiç çizik yoktu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Facebook gönderisinde hemen insanlar konuşmaya başladı.

Aşağıdaki şok edici fotoğrafa bir bakın:

Fotoğraf, araba kazasında olan anne Jenna Casado Rabberman’dan geliyor. Olayla ilgili düşüncelerini paylaştı.

“BU, çocuklarınızı her TEKLİ zamanın doğru bir şekilde araba koltuklarına bağlamasının nedeni budur. Çığlık attıklarında bile, çünkü kayışlar sıkı. Göğüs klipsinden veya arkaya dönük olmaktan şikayetçi olsalar bile. Dün okul öncesi eve giderken süt için durduk. Evden birkaç dakika kaldık. Birisi kırmızı ışıktan fırladı ve bize çarptı. Asla senin başına geleceğini düşünmedin. Çocuklarım çiziksiz kaçtılar, ancak sağlık görevlileri, doğru şekilde büküldüklerinden emin olmak için fazladan 2 dakika almadığımdan bunun çok farklı olabileceğini söyledi. İyi olacağım, çocuklarım iyi, her şey değiştirilebilir. Bizi güvende tuttuğu için Tanrı'ya şükrederek (Honda, Graco & Chicco ile birlikte). ”

Kazalar olabilir, ancak emniyet kemerinizi taktığınızda ciddi yaralanmalardan kaçınabilirsiniz.

Yılda yaklaşık 1.25 milyon insan araç kazalarında hayatını kaybediyor, bu da dünya çapında her gün 3,200'den fazla ölüm anlamına geliyor. Bu aile, uygun şekilde bükülmüş bir araba koltuğunun, bir trafik kazasında hayatta kalma şansınızı artırabileceğinin kanıtıydı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir