google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Gamer Girl Belle Delphine 30 $ İçin Kendi Banyo Suyu Satıyor


  • Youtuber ve Instagram modeli Belle Delphine kendi banyo suyunu satarak daha fazla para kazanmanın yolunu buldu.
  • ]

  • Delphine, sosyal medyada milyonlarca takipçi ile birlikte, yalnızca bir günde satıyor.
  • Bu, hayranları için işe yaradığı tuhaf fikirlerden sadece biri.

Bazı insanlar, “onun banyo suyunu içerim” gibi yorumlar yaparak en sevdikleri şöhretlerinin sıcaklığını ne kadar takdir ettiklerini gösteriyor. Bu, ünlünün ne kadar arzu edildiğini gösteriyor. Bir Instagram modeli, milyonlarca izleyicisinin, en azından bir tanesine sahip olmanın mümkün olduğunu fark etmesini istiyor.

NSFW içeriği için ün kazandıran on dokuz yaşındaki Belle Delphine, kendi banyo suyundan bir şişe satarak daha fazla para kazanmanın bir yolunu buldu. Belle, büyük olasılıkla ürünle ilgilenen “SÜREKLİ oyuncu çocuklar” ı ele alarak yeni girişimini duyurmak için Instagram’a gitti.

Sadece bir günde Belle’nin banyo suyu satılıyor.

İngiliz NSFW cosplayer’ın iş fikri şaka olarak başladı. Metro ile konuşan Belle, oyun topluluğundaki “banyo suyunuzu içmeme izin ver” yorumunun ne kadar popüler olduğunu bildiğini belirtti. Bu bir şaka olsa da, bir fikir olarak kabul etti ve insanların kavanozdaki banyo kalıntısına sahip olmasının komik olacağını düşündü.

Ve fikir aslında işe yarıyor. Ürün kendi mağazasında (ancak zaten tükenmiştir) kendi mağazasında bulunmaktadır ve kavanoz başına 30 dolara satılan Gamer Girl Bath Water olarak listelenmiştir. Bunu gösteren bir açıklaması vardır:

“Banyoda oynarken şişeleniyor. Bu gerçekten banyo suyudur. Bu su içmek için değildir ve yalnızca duygusal amaçlar için kullanılmalıdır. ”

500'den fazla şişe sipariş edildi.
Belle sadece durması gerektiğini söyledi.
Devam etmesi için kaç banyo yapması gerektiğini hayal edin.

Birçok insan için garip olabilir, ancak Belle hayranları için yapması veya satması gereken şeylerden daha garip talepler aldı. Dedi ki:

“Bir sürü garip istekte bulundum, bazıları benden suya tükürmemi, işemesini istedi ve suyun vücudumdan çıkmasını ve belirli alanlardan şişeye damlamasını istedi.”

Ve elbette, bu kazançlı iş fikri, bir aldatmaca olduğunu veya tehlikeli olduğunu iddia etmek de dahil olmak üzere bazı tartışmalarla karşılaştı. Belle'nin uçuk olduğu ve ürünü alabilecek herkesi bulaştırabileceği iddia edildi. Moleküler bir biyologdan bir diğeri Belle'nin sadece sahte olduğunu ve ürününün insan DNA'sı içermediği için aslında onun banyo suyu olmadığını belirtti.

Dedikodularından bahseden Belle, sosyal medyaya girdi ve banyo suyundan hiç kimsenin hasta olamayacağını, çünkü bu iddialar ortaya çıktığında onları henüz sevk etmediğini söyledi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir