google-site-verification=dqzDG8jRFQklGYDhUtpNYjBOenWfON8p2Ht95Ib1kJ4

Çalışanların Moralini Arttırmak İçin Şirketin Teşvik Ettiği 2 Ofis Yavruları Artık İnternet Cesurları Var


  • Bu fikir o kadar iyi çalıştı ki çalışanlar, yavru kedilerin videolarını internette paylaşmaya başladı.
  • Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, video, adında adlandıran kediler Borç ve Alacak İnternet'in en yeni sevgilileri haline geldiğinden viral hale geldi.

İşyerinde üretkenliği ve memnuniyeti arttırmanın birkaç yolu var. Belirli bir şirket, çalışanlarının moralini artırmak için ofisleri için bir çift kedi yetiştirmeye karar verdi. Oldukça etkili olmasına rağmen, aktif küçük kedi yavrularının şimdi internette de neşe yaydığı anlaşılıyor.

Credit and Debit olarak adlandırılan kedi yavruları, çalışanlarını yüksek ruhlara sahip tutmak için Ohio'daki bir nakliye şirketi tarafından beslendi. Bir çalışan, Reddit'teki kedilerin videosunu paylaştığı için kedilerden çok memnun kaldı. Credit and Debit'in kutu videosunun yayına girmesi çok uzun sürmedi, bu nedenle çalışanlar sadece onlar için bir Instagram hesabı oluşturdular.

İnterneti ele geçiren sevimli ofis yavru kedileri Debit and Credit ile tanışın.
Her şeyi başlatan video:

İlk Kredi ve Borç videosu Reddit alt / aww. Bir kutu ile oynayan yavru kedileri gösterir ve insanlar bu sevimli ikiliden yeterince alamadılar. Yeni videolara ve resimlere olan talep o kadar yüksekti ki, orijinal poster kediler için Instagram hesabı oluşturmaya karar verdi.

Credit, Debit onun alaca kız kardeşi iken erkek turuncu tabby yavru kedi. Zamanlarının çoğunu, çalışanlarını eğlendirirken, aynı zamanda ofiste eğlenerek ve uyurken geçirdiler.

İnsanlar Borç ve Kredinin sonsuza dek ofiste kalacağını umuyor olsalar da, yavru kedilerin sonsuza dek bir ev bulduğunu ortaya çıkardı.

Instagramlarına göre ikili, ikisinin birbirinden ayrıldığını düşünemeyen eski görevlilerinden özel bir talep olarak kabul edildi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir